Jump to content

ШВРЋК

mr.sch
 Share

Recommended Posts

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sch0421.jpg

можда је то само знак, да нам свима треба по један ашоw, па да живимо од своје земље ка' пређедови - нема сајберлеба

заправо је "ј" улетело накнадно, па не прави континуитет са остатком протока у испису речи. ваља то доћерати да ради

у оваквом облику, тешко је погодити, за кога је био оригинални (нерециклирани) предлог знака, али... све је то део игре

sch0423.jpg

за оне, са јефтинијим улазницама (који још увек чекају на свој примерак ашоwа, btw) чистији испис загонетног питањца

сви слични сансерифи раде посао, са срећнијим или мање срећнијим словом "а", док шшш интернет стандард чека свој 5'

поздрављам нова, европска и насмешена лица на теми, сви до сада напојављени - добродошли су. пријатан вам боравак

sch0422.jpg

разрада ружа за штит (уз добијену напомену, да је то и розенкројцерски симбол) које су ме мало занеле, те их претерах

sch0435.jpg

овде ми је још увек дража претпоследња вип верзија; систем капилара је очигледнији, а види се довољно јасно као дрво

sch0426.jpg

овде је симболично, преко смене дана/ноћи, релативно лако могла да се сугерише намена (што није код свих био случај)

sch0429.jpg

у начелу - за две трећине илустрација, клијент је имао довољно јасну слику (и скицу), што је мени олакшавало сав посао

w0175.jpg

развој ове слике, подсећа на етапе у геоморфологији... или сценарио "како је Панонско море, временом (п)остало Дунав"

sch0431.jpg

изградили смо камене зидове, који су нас оделили од Природе - а потом их срушили, и вратили јој се (све стојећи у месту)

sch0432.jpg

BioChloresterol ima veze sa hlorom kao hemijskim elementom, hlorom kao necim zelenim, hlorelom kao vrstom alge, ili holesterolom kao metabolitom? Hm.

Btw, divim ti se na strpljenju pokazanom na 1010728 i 1010733

[edit]

meni su, kao ljubitelju varijacije u tesnim ali konzistentnim okvirima (citaj: gaming grafickog dizajna), sve dobre.

svaka je kao spell, a spell word dolazi sam po sebi, cime je cela kolekcija poput knjige magija.

sumnjam da se i za proizvode moze reci da su magicni, ali eh, sta ti je marketing.