Jump to content
vasko1980

Eva Nedinkovska - Nikogas

Recommended Posts

Produkcija:Tomato Production

Reditelj,montaza, color correction i blagi compositing: Ja

DOP:Toni Velickovski

Software: Final Cut Pro, Apple Color i nakon nekoliko godina vratio se Combustion-u.

RED kamera,ARRI PRIME LENSES,HMI Cinepar,Kino Flo i jos nesto... Jedan dan snimanja.

Ne znam shta si to radio u postprodukciji ali zashto fokusa nigde nema ceo spot ? Malo je teshko za ochi i izgleda veshtachki, jel si to koristio neke Tilt-shift objektive poshto bokeh onako ne moze drugachije da izgleda ? Takodje ona vinjeta shto se pojavljuje je previshe izrazena pa isto izgleda "nasilno", to je trebalo malo suptilnije.

Odličan rad....Pema Pop...malo Smooth Jazz-a...Devojka lepo peva...I, jedina moja zamerka je da za osećaj koji stvara njeno pevanje i sax, ceo spot je previše beo...Moj ukus...i ta vinjeta je i meni suvišna.

Pitanje... ako nije tajna koliko ste u procentima ubrzavali playback?

pozz

Goran

Mislim da je pesma zahvalna,kako duracijski,tako i melodijski za lep,opustajuci spot.Moje primedbe su vezane za neke sektore.

Necu ulaziti u montazu i reziju. Prvo SCENOGRAFIJA.Kad radis foru BELO-krevet,posteljina,kosulja,vesh...onda gledaj da ti pozadina bude rasvetljena,mozda cak i overexpose ako treba bez previse sarenila sa nekom pastelnom bojom koju naglasavas sa nekim rekvizitima..To ti bude sekundarna boja koju onda furas u spotu.Nisi trebaou senkama na toj beloj sceni bojiti senke u zeleno...po meni . Ona u mraku nije morala sedeti na stolici,ali ajde. STAJLING-znam da je to pitanje ukusa,no u crnom je obucena neadekvatno senzualnosti koju nosi pesma. Prijemcivija bi mi bila neka svedena crna haljina. FRIZURA-tanka dlaka,problematicna je vidim.Ventilator kao opcija za ovo je bilo lose resenje,jer jos siske proredjeno i lose izgledaju.Ovo ti sve govorim jer je jedna od najbitnijih stavki da ti je klijent(ako je zena posebno) izgleda prelepo u spotu.I da,one vinjete crne nikad na hajlajt scenu i nikad ovako ostrar prelaz.Onew mi najvise smetaju.Nadam se da ces ovo uvaziti kao moju licnu viziju i savet-smernice za sledeci projekat. Evo nesto slicno,doduse crno beli-ali vrhunski odradjeno.

http://www.youtube.com/watch?v=Y3gazB2e1G4

Pozdrav.

Mislim da je pesma zahvalna,kako duracijski,tako i melodijski za lep,opustajuci spot.Moje primedbe su vezane za neke sektore.

Necu ulaziti u montazu i reziju. Prvo SCENOGRAFIJA.Kad radis foru BELO-krevet,posteljina,kosulja,vesh...onda gledaj da ti pozadina bude rasvetljena,mozda cak i overexpose ako treba bez previse sarenila sa nekom pastelnom bojom koju naglasavas sa nekim rekvizitima..To ti bude sekundarna boja koju onda furas u spotu.Nisi trebaou senkama na toj beloj sceni bojiti senke u zeleno...po meni . Ona u mraku nije morala sedeti na stolici,ali ajde. STAJLING-znam da je to pitanje ukusa,no u crnom je obucena neadekvatno senzualnosti koju nosi pesma. Prijemcivija bi mi bila neka svedena crna haljina. FRIZURA-tanka dlaka,problematicna je vidim.Ventilator kao opcija za ovo je bilo lose resenje,jer jos siske proredjeno i lose izgledaju.Ovo ti sve govorim jer je jedna od najbitnijih stavki da ti je klijent(ako je zena posebno) izgleda prelepo u spotu.I da,one vinjete crne nikad na hajlajt scenu i nikad ovako ostrar prelaz.Onew mi najvise smetaju.Nadam se da ces ovo uvaziti kao moju licnu viziju i savet-smernice za sledeci projekat. Evo nesto slicno,doduse crno beli-ali vrhunski odradjeno.

http://www.youtube.com/watch?v=Y3gazB2e1G4

Pozdrav.

Hvala ti za smernice cenim to. Sto se tice Tosetovog spota stvarno je vrhunski. Zna li neko ko je pravio ovaj spot.