Jump to content

Slike ili ikone pravoslavnih svetaca u velikoj rezoluciji?

Recommended Posts

• 2 weeks later...

pozdrav ljudi,

evo vec par dana bezuspjesno pokusavam da nadjem ikonu svetog djordja u vektorima ili pak u jako dobroj rezoluciji da bih mogao traceovat..

zamolio bih vas ako je neko posjeduje da mi posallje na mail..

potajaco@gmail.com

hvala unapred svima :)

• 4 years later...
pozdrav ljudi,

evo vec par dana bezuspjesno pokusavam da nadjem ikonu svetog djordja u vektorima ili pak u jako dobroj rezoluciji da bih mogao traceovat..

zamolio bih vas ako je neko posjeduje da mi posallje na mail..

potajaco@gmail.com

hvala unapred svima :)

Pozdrav! Ukoliko ti je neko poslao bio bih ti zahvalan ako bi ti meni poslao na mail sasas2701@gmail.com sv Djordje, ja imam 3d model sv nikole i sv jovana. Potreban mi je 3d model u vektorskom obliku. Hvala unapred!

• 2 years later...
  • 2 years later...

Nemoj da mu rusis sneska... on JESTE pametan.... at least enough smart to know that RapidShare are dead long time :mrgreen:

Cudo je da ih se ne moze naci, al' tako je. Crkva ili nema, ili nije frrrr. a o "hriscanima" koji dele za BAGATELU, fotke koje na kraju krajeva, dal' imaju pravo da naplacuju, necemo pricamo. A i ne vredi, kopirajt je postao smejurija.

Ahaaaa, sad smo i Rimljani :mrgreen:

Jah, zapisano je da ste bili surovi sprema zivotinjama.

No kad te vec povali da s' pametan, ajd' resi ovoga rebusa :)

https://i.imgur.com/P7XtfIF.jpg

PS. pre par godina sam bio skinuo dosta ikona - freski... bilo me nesto nafatalo da ih proucavam. Bilo je toga na tone, tj. na stotine kilograma, jerbo sam imao svoje interne kriterijume... nebitne za ovu pricu.

Kakogod, sada guglj pretraga daje veoma siromasan izbor, da ne opricavam da su mnoge u stvari... kakobirekao jeretićke.

PPS. mozda delic razloga lezi u.... Ma, mislem, priupitaj Alexu® o Jesusu i dobices odgovor da je to fiktivna-mitska zivuljka... A ako priupitas o Mxxxxxxx dobices odgovor da je to istinski prorok, jedinog istinskog Boga.