Jump to content

Best of 2009!

Recommended Posts

Ja sam poceo da skljocam pre nekih pola godine tako da ni nemam nekih extra makrica pre 2009, ali tokom ove godine sam napravio dosta pa smatram da mogu da izdvojim par. Ali posto se postavlja samo jedan, onda ovaj smatram za jedan od najuspelijih i postavljam ga u ovu temu ;) Pozz i srecni praznici :)

4229519710_60c0e5353d_o.jpg

Napravljena sa Sigmom 70-300 APO DG Macro i Canonom 450D :)

tol'ko posla da se nema kad(e) ni fotkati, a kamoli sta sredjivati. Jedna s nekog vikenda, kad je bio lep i suncan dan i nesto mi doslo da istrcim napolje i probam prevrnutu 50-icu na 85-icu (mLogo zgodno kad god objektiv na aparatu ima interno fokusiranje a precnici prednjeg stakla su kod oba tu negde).

img5340bwcrop.jpg

Srecna nova narode.

U prosoj sam se radovao druzenu sa vama jer je bilo mnogo interesantnih tema. Nadam se da ce i ova biti dobra.

Moje najbolje od prosle godine sam vec slao. Evo ova nije losa, mislim da je niste videli.

img4170a.jpg

Pozdrav svima.

Froger & Junior

:) taj sajt je trenutno veoma popularan i ima reputaciju prestiznog sajta sa najboljim fotkama na netu (svetu). Sad, neko ce se sloziti sa tim, neko ne. Ali jedno je sigurno, jako je tesko uci na taj sajt. Fotka mora da bude tehnicki besprekorna i da ne bude "dosadna", da prosto pleni. Meni su odbili brdo fotki za koje sam mislio da su odlicne i za koje su drugi rekli da su odlicne. U svakom slucaju, treba biti uporan i stalno slati fotke. Pozz.

Sudeci po fotkama moze da se opravda konstatacija da je najbolji na svetu, odnosno jedan od najboljih. Ja sam poslao jednu popunio onaj info i kategoriju i sad mi ispod nje pise ''In screening'', sta to znaci, da je na pregledu ili?

Stvarno vrhunske fotke u ovoj temi. Ja nazalost jos uvek nisam nabavio macro objektiv jer se dvoumim dal da uzmem Nikkor 60mm 2.8 ili neku finu rasvetu...

Nisam ni ja pa skljocaram nekako :D koristi sta god imas, samo treba dosta truda ;)