Jump to content

DEMO SCENA

greent

Recommended Posts

• Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bih rado isao, ali mislim da cu u to vreme biti na sluzenju civilnog vojnog roka ili tako nesto :-)

u svakom slucaju, ukoliko budes isao, javi mi na private, jer bi onda u tom slucaju mogli da ponesete neki demo koji bi za tu priliku mogli da sklopimo.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Evo novijih must see predloga:

Puzzled

Instant zen

The message

Iconoclast <- Vidi ovo ili umri odmah!

Cannon Fodder <- Press Play on Tape - Geek band koji svira temu iz poznate igrice pomocu game kontrolera! (24 MB)

Tu je naravno i Demoscene TV za one sa širokim internet linijama.

Zna li iko sta se desava sa domacim demo makerima?

Ja sam čuo samo za kosmoplovce. Jednom prilikom su organizovali demofest u studenskom gradu, ali bilo nikakvih demoa.

pozdrav

sjajni predlozi, svaka cast. daj jos! :-)

inace, najaktivniji domaci demo makeri jesu definitivno kosmoplovci, iako mi je njihov stil ponekad vrlo sirov, sa smislom (verovatno) samo njima jasnim. ali da su dedicated demosceneri, jesu :-)

elem, postoje jos neki pojedinci koji su scenski aktivni, a sto se tice grupa, postoje neki sitni trzaji bar sto se mindnever-a tice koji ce, nadam se, uskoro uroditi nekom realtime zanimacijom :-)

• 4 weeks later...
ja bih rado isao, ali mislim da cu u to vreme biti na sluzenju civilnog vojnog roka ili tako nesto :-)

u svakom slucaju, ukoliko budes isao, javi mi na private, jer bi onda u tom slucaju mogli da ponesete neki demo koji bi za tu priliku mogli da sklopimo.

Ipak ne idemo na BP ove godine. Umesto toga smo rešili sa Dafunk-om da posetimo Forever8bit. U svakom slučaju, ako imate neki demo, mogu da dam nekom iz .hu pa da ponese na Breakpoint.

Ovog leta (jul-jun, valjda) će biti Arok party u Mađarskoj (uglavnom 8bit, ali se pojavljuje tamo skoro cela .hu scena), pa ako je neko zainteresovan... Nesto še šuška i o Function-u...

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Malo sam se kasno setio da javim, ali možda neko bude čak i zainteresovan i ovako u zadnji trenutak, pošto nije daleko, put traje oko 5-6 sati... U petak počinje Arok Party 8 u Mađarskoj (Ajka). Uglavnom je 8bitni demo party ali se okuplja tamo cela mađarska scena (C64, Plus4, Amiga, PC). Povratna karta od Segedina do Ajke je ~20е, ulaznica je 8e, znači može za male pare da se prođe...

• 2 weeks later...