Jump to content
Abdee

NAJAVE IZLOŽBI

Recommended Posts

aukcija-od-nule.png

nije baš izložba, ali biće otvoreno i kao jednodnevna izložbena postavka, sutra, 16.2. od 14h u velikoj galeriji kc grad. ima fotografija clanova kolektiva bgraw i kamerades, ali i jos nekih fotografa i ima raznih drugih dela razlicitih medija. oko 20h, pocinje bgraw delikatesni ponedeljak, te se u prizemlju moze jeftino pojesti drugo nase delo.

nns6x1.jpg

U Mikser Hausu u cetvrtak, 7. maja posetioci ce imati priliku da se upoznaju sa kulturom Novog Pazara, njegovom bogatom istorijom, kao i multikulturalnoscu i razlicitoscu koja krasi ovaj grad.

Izmedju ostalog, bice i izlozba fotografija clanova Foto Kino kluba Novi Pazar, pa ko bude u prilici, neka svrati.

Bice i cevapa... :-)

Opsirnije imate na sajtu Blica.

18015098124_f243fb2045_z.jpgPrva medjunarodna foto-radionica u FKV by zorica m.m.matkovic, on Flickr

U okviru Prve međunarodne radionice u organizaciji Fotografskog kluba Vojvodina, biće održana 12. i 13. juna 2015. izložba "pinhole" fotografija Lazara Lekovića KMF iz Beograda za učesnike ove radionice.

Pozivaju se fotografi amateri, studenti fotografije i profesionalni foto umetnici koji žele da uvedu nove tehnike u svoje kreativno izražavanje, ili žele da spoznaju nešto više o kodu fotografske slike, da se priključe radionici i pogledaju ovu izložbu.

Više na http://fkv.rs/radionica-avganistanska-i-pi...ografske-slike/

NOVI SAD, PETAK 17. JUN U 19 ČASOVA U KCNS

"Naših 5 godina"

Klupskom izložbom „Naših pet godina“ u Kulturnom centru Novog Sada od 17. jula do 3. avgusta 2015. godine, Fotografski klub Vojvodina obeležava mali jubilej svog postojanja i rada, koji se u kontinuitetu odvija od osnivanja 9. jula 2010. godine. Na izložbi su zastupljeni radovi sadašnjih aktivnih članova, ali i nekadašnjih članova koji su u ranijem periodu aktivno delovali u klubu. Izložbu će otvoriti doajen srpske i jugoslovenske fotografije Tomislav Peternek, Majstor fotografije iz Beograda, kome je Skupština FKV dodelila ove godine „Povelju počasnog člana“ Fotografskog kluba Vojvodina. Otvaranje izložbe je u petak 17. jula u 19 časova u galeriji „Tribina mladih“ na drugom spratu Kulturnog centra Novog Sada.

Detaljnije na:

http://fkv.rs/velika-klupska-izlozba-nasih-pet-godina/

Document-page-001.jpg

IZLOŽBA FOTOGRAFIJA NA PLATNU "MOJ BEOGRAD DUŠU IMA" 16.07.2015.

zgrada politike, prizemlje, bio sam danas. impresivna izlozba vise fotografa, nisam brojao ali izgleda da ima vise od 100 fotografija.

nisam siguran koliko traje. ovo sam nasao na netu 16.07.2015.-17.08.2015.

zanimalo me kako izgleda stampa na platnu, i isto je kao i na papiru ili ekranu - ono sto valja valja svuda

Moj "Pantul" je izlagan te godine u Boru ( :D) ali imam katalog tako da je bolje da ga uzme neko od mlađih kolega da vidi kako se škljocalo tih godina... :)