Jump to content

Mali oglasi

Recommended Posts

'Bro vece

Pred vama se nalazi jedan od mojih projekata u poslednje, tuzno nedonosce koje nece biti iskorisceno jer je ceo sajt iz meni nepoznatih predloga stavljen na hold a da nisu sacekali ni logo da zavrsim. Ove ideje koje su pred vama nisu ispeglane, pogotovo ne tipografski, ali su idejno jasne. Logoa za male oglase ima mali milion i tesko je biti iole originalan. Zato sam se ja igrao sa motivom dobosa i dobosara,a u ovom istaknutom predlogu sam pokusao da iskombinujem i smajli tako da logo na josh neki nachin komunicira sa onim koji ga posmatra.Nadam se da ce ovaj projekat u nekoj doglednoj buducnosti biti odmrznut jer ne bih zeleo da mi propadne trud.

malioglasi10.png

Pa, sta mislite?

Milos

Prvi prva liga a ostali, kao sto si ih i postavio, ispod crte. ;)

Jedino ti ovo o bezi desno i pravi nered. To je, po meni nepotrebna slovna igra.

Znak je jak i dominantan pa ne treba sad jos i tipografijom eksperimentisati.

Sve u svemu zaista odlicno.

Meni je najbolji ovaj poslednji/desni jer izgleda kao smajli.

Jedini problem sa dobošem je što sam siguran da sam već video neki logo za oglase sa tim motivom... ne sećam se da li je u upotrebi ili je neko kačio radne verzije...

Hajde pokusaj da nadjesh, bilo bi super. Ja znam jedan logo iz australije sa dobosem, ali ja sam pokusao da ga bash uprostim i da lichi na lice, bash da bi delovao koliko toliko originalno. I jesam sjebao kerning kada sam kasapio ezzo font

Daje se na znanje, Danje se na znanje:

Ko i dalje bude istrazivao da li ovo lici ili ne lici ide u sasvim pogresnom pravcu. Bice kaznjen uzaludnim gubitkom svojeg vremena jer je to apsolutno nebitno. Covek nije izmislio dobos vec ga je samo, na nivou simbola dobro primenio. :D