Jump to content

ilustracije

Share

Recommended Posts

samim tim što su izabrali da se poigraju delom starog majstora nisu mogli mnogo da promaše i banalizuju celu stvar, još ako je to Boš onda mi nikako ne deluje kao slučajnost, jedino što je meni čudno je što taj plakat šalje negativnu poruku, ja ga bar tako doživljavam... možda nije ideja bila da šalju tu poruku groteske (ipak je to Boš), kao što i meni nije bila za ovu ilustraciju, a eto, Maestralu izgleda tako :lol:

• Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samim tim što su izabrali da se poigraju delom starog majstora nisu mogli mnogo da promaše i banalizuju celu stvar, još ako je to Boš onda mi nikako ne deluje kao slučajnost, jedino što je meni čudno je što taj plakat šalje negativnu poruku, ja ga bar tako doživljavam...

Zato i kažem, meni ne deluje kao slučajnost, ali uvek postoji varijanta da je neko pomislio prosto i jednostavno da je dobar fazon uzeti gotovu genijalnu ilustraciju i u nju dodati po koji "up to date" element i onda je to coooool. U prvom slučaju skidam kapu :) U drugom baš i ne :)

• 5 weeks later...

Hteo sam nesto da te pitam... Da li radis na nacin da te prvi slobodni potezi cetkicom, asocijacijama odvedu u konacni formu ili vec unapred imas u glavi kako ce priblizno da izgleda konacni rad? Nadam se da razumes sta sam hteo da te pitam? Ja tipujem na prvu varijantu ali verovatno gresim... Poz.

• 3 weeks later...

kako kad, nekako mi to dodje kao kontrolisanje spontanih mrlja, jer pocnem od niceg konkretnog, a onda izvedem ono sto sam htela, zirafu i plave leoparde jesam imala na umu kao oblik, ali one masinerije ispod su spontane...

5993585-holder-2db43bb21b2e303cd988f4088ee61175.jpg 5993720-holder-d2f2b451fd50a0055e0fe2b7a856ab2c.jpg

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...