Jump to content

Glava

Abishai
 Share

Recommended Posts

spreda, manje vishe izgleda ok, edgeLoop-ovi su kul, nos deluje preshiroko, ali o tome ti odlucujesh ;)

meni jedino stho stvarno smeta jeste oblik lobanje iz profila. fali mu parce vilice [posebno ako se gleda odnos masivnosti vrata,lobanje i vilice...].

probaj da nacrtash lobanju kako bi izgledala, i videtjesh da bi moglo malo bolje da se osmisli&uradi.

ima tu jos dosta da se poradi vezano za proporcije...

najvise sto mi smeta je sto mu je pao nakovanj na glavu.. znaci lobanja je okrugla odozgo..

drugo su oci, ne znam kako ovo da objasnim bez pokazivanja rukama (sta cu tek sam ustao)... ali vidis kako su iskrivljene kada gledas odozgo, zenica ti ne stoji na sredini nego je zrikav, a i kad bi rotirao oci tek bi bio zrikav, znaci remodeluj kapke.. (uff.. uspeo sam ahhahah)..

sama topologija je visemanje ok.. imas previse loopova na nosu i celu..

smanji to...

poz!!

Hvala na komentarima

@Alfred

Da tacno vilica. Tek sada vidim da izgleda kao da fali deo. Vrat sam namerno uradio masivniji, da kazem kao "karikatura" (verovatno cu ga tako odraditi). Mozda cu mu jos nabudziti i vrat i telo ce sigurno biti ogromno.

@thinker

Ima jos. Oblik glave mi ne valja. Oci... gledam.... mozda ne vidim :), ali ne znam, ajde jos malo cu pogledati :) Ove jos jedne slike izbacio sam sphere

9350_Oci.jpeg

poz

posto studiram ovih dana proporcije lica imam par komentara :)

1. Nos je nedefinisan totalno ... uopste se ne suzava kako bi trebalo... skroz je isti...

2. donji deo nosa je presirok kada se gleda iz front view-a... ( sem ako nije crnac onda je ok ) ali zato kada ga gledam sa strane izgleda sav mali :)

3. Na donjoj usni ne treba ova crta da bude tako izrazena to je samo kod gornje... donja ima bash bash blagi prelaz

4. brada ti je prekratka ne pocinje tu vrat

toliko za sada :)