Jump to content
justyce

Gameship logo

Recommended Posts

Dečko, da ti kažem iskreno... Da drvoseča zna i da operiše, onda nam doktori ne bi trebali :) :)

Odlična je ideja, ali moja preporuka je da daš nekom ozbiljnom dizajneru da ti to malo uobliči... I da doda ADEKVATAN ispis pored, da se sve to malo ukomponuje i modernizuje...

Gamer-i su naročito zahtevni kada je dizajn u pitanju, jer je većina novih igrica jako dobro dizajnerski utegnuta...

Evo jednog primera

http://www.gamefly.com/

Gde me podseti na truedizajna. :)

Interesantno je da uvek u nazivu ima dizajn/design.

Kad god dosao dobrodosao je. ^_^

Odacu vam jednu tajnu :)

Truedizajn je medju nama , ponovo rodjen bez dodatka "dizajn" ovaj put uspesno socializovan u masu ljudi koja dolazi na ovaj forum.Nije zanimljivo da ga ponovo razotkrijemo , neka ga nek se i dalje skriva misleci da je nevidljiv :D

Odlična je ideja

Tacno tako, sve je idejno dobro i ime i koncept logo-a ali se mora dobro odraditi... da bi bilo dobro B) (al sam srocio ovo)

Inace znas kako je napraviti (-horor!) logo za firmu koja se zove po imenu vlasnika npr. ili ima neki besmisleni akronim, koji nema ni znacenje ni vezu sa delatnoscu.

Tako da ako mislis da se vezbas - vezbaj se :D , ali ponavljam: sve ima potencijal, samo da se taj potencijal jos i realizuje ;)

Dečko, da ti kažem iskreno... Da drvoseča zna i da operiše, onda nam doktori ne bi trebali

Odlična je ideja, ali moja preporuka je da daš nekom ozbiljnom dizajneru da ti to malo uobliči... I da doda ADEKVATAN ispis pored, da se sve to malo ukomponuje i modernizuje...

Gamer-i su naročito zahtevni kada je dizajn u pitanju, jer je većina novih igrica jako dobro dizajnerski utegnuta...

Evo jednog primera

http://www.gamefly.com/

Kritike, Kritike, Kritike, Kritaike, i samo kritike.

Da li mislis da malo preterujes.

Razumem ja da ste iskusni, da ste pametni, puni ideja, zavrsili razne studije ali dajte malo vazduha kreativnim ljudima.Decko je super osmislio a vi ga napadate i kritikujete, pa i jaje mozete tako da iskritikujete "znate treba da bude cetvrtasto" pa mislim... dokle.Ako vec kritikujete obljasnite decku kako da ispravi neke stvari a ne da mu govorite kako nista ne valja i kako treba da ode kod nekog dizajnera...aloooo.

Sada sam dao primer sto se tice Nikotin-a ali ima ih ohoooo, znaci opustite se malo, I OD BOLJEG UVEK MOZE BOLJE

Uh....morao sam ovo da kazem....makar me bombardovali ali znam da ima mnogo onih koji se slazu samnom.

^^

hmm, .. a da nije mozda, ma nije valjda :blink:

http://www.dizajnzona.com/forums/index.php...st&p=768483 :lol:

e crni Marko, Marko..Andrijasevicu.. akademiSTu :lol: :lol:

:rolleyes: a ja bas citajuci ovu temu pomislih na isto i htedoh da napisem ... kad vidim da nisam jedini...

Jos jedan veliki pozdrav za "veselu porodicu" i ovim putem molim admine da ne banuju nikoga iz ove familije jer mnogima pruzaju nezaboravne trenutke i osmehe u dugim radnim nocima...

on topic: Logo je fin i slazem se da moze da se doradi, ali se neslazem da treba da das nekome da to uradi umesto tebe - vec budi uporan, slusaj savete (i ako ti se ne svidjaju), koristi internet da vidis i naucis kako treba... uz sve to pronadji par knjiga u PDF o dizajnu uopste i dizajnu logotipa... i polako ces uci u dizajnerske vode... a posle odaberi neku skolu i za par godina ces i ti ovde postavljati postove nekim mladim narastajima sa istim ovim savetima... Sve najbolje!

PS. Strpljenje je kljuc svega, samo polako... ;)

Da li mislis da malo preterujes.

Razumem ja da ste iskusni, da ste pametni, puni ideja, zavrsili razne studije ali dajte malo vazduha kreativnim ljudima.Decko je super osmislio a vi ga napadate i kritikujete, pa i jaje mozete tako da iskritikujete "znate treba da bude cetvrtasto" pa mislim... dokle.Ako vec kritikujete obljasnite decku kako da ispravi neke stvari a ne da mu govorite kako nista ne valja i kako treba da ode kod nekog dizajnera...aloooo.

Sada sam dao primer sto se tice Nikotin-a ali ima ih ohoooo, znaci opustite se malo, I OD BOLJEG UVEK MOZE BOLJE

Uh....morao sam ovo da kazem....makar me bombardovali ali znam da ima mnogo onih koji se slazu samnom.

Ne mislim da preterujem! :)

Moja prva konstatacija je da je ideja odlična. :)

Ja nisam završio fakultete za dizajn, ali nisam ni toliko glup da ne zavirim preko plota... Veruj mi tamo ima što šta da se vidi i iskoristi! :)

Ja sam rekao da treba znak da se još doradi i uobliči, možda da se izvede na nekoj površini da bi dobio "fancy look", i da treba dodati ADEKVATAN ispis, što znači da ovaj NE VALJA. (zar nije dosta saveta? :) )

Mislim da je jedino još preostalo da uzmem i odradim taj logotip, ali to nije moj posao, zar ne?

Puno pozdrava! :D

...Decko je super osmislio a vi ga napadate i kritikujete, pa i jaje mozete tako da iskritikujete "znate treba da bude cetvrtasto" pa mislim... dokle....kako nista ne valja i kako treba da ode kod nekog dizajnera...aloooo.

...Sada sam dao primer sto se tice Nikotin-a ali ima ih ohoooo, znaci opustite se malo, I OD BOLJEG UVEK MOZE BOLJE..

^

hmmm... :rolleyes:

..nije(su) mogao(li) dugo da izdrzi(e) sa miroljubivim postovima - ni ovaj tomka-deluxe :lol: