Jump to content

Recommended Posts

Jos jednom hvala za komentare :)

Izgleda da nam je svima ova tema slaba tacka :lol:

I jedan savet:

-Kada pijete pivo uvek nosite sliku vase tašte u dzepu i posle svakog popijenog piva diskretno je pogledajte. Onog trenutka kada vam tašta bude izgledala lepa vreme je da prestanete sa picem i da idete pravo u krevet. ;)

Jos jednom hvala za komentare :)

Izgleda da nam je svima ova tema slaba tacka :lol:

I jedan savet:

-Kada pijete pivo uvek nosite sliku vase tašte u dzepu i posle svakog popijenog piva diskretno je pogledajte. Onog trenutka kada vam tašta bude izgledala lepa vreme je da prestanete sa picem i da idete pravo u krevet. ;)

Šta da radimo mi koji nemamo taštu još uvek? :lol:

Odjednom bre ozedneh od gledanja ovih fotki :P

Nego, gde se ima naci tih casa? Ja sam jednom kupio uz 5 flasa Goldstein-a ili Holsten-a (ne secam se koje je bilo) casu od 0.5L, i tako je bila oblikovana da kada se sipa pivo, koliko god pene da ima u pocetku, kako se casa puni pena je sve tanja i tanja, da bi na kraju ostalo par centimetara na vrhu, taman tako da svo pivo iz flase od 0.5L stane u casu (posto je casa malkice veca, pa ostane mesta i za penu). Interesantno je da se isto desava i sa koka-kolom i drugim picima koja puno pene pri brzom sipanju u casu. Casa je bila suzena u donjoj trecini i pri vrhu, ali je za razliku od vecine koje sam vide na fotkama imala znatno deblje dno.

Voleo bih da imam takvih 6 casa, ali na zalost pomenutog piva u pakovanjima 5+casa vise nema :(

• 2 weeks later...