Jump to content
sashmir

Eko pojmovnik - spica

Recommended Posts

Evo da ne bude da ja ništ' ne radim.

http://www.youtube.com/watch?v=bvxxOSqnI8I

Ovo je špica za tv emisiju Eko pojmovnik. Voditelj je bio Rambo Amadeus, a emitovalo se na B92 i tu i tamo.

Tema emisije je, jelda, ekologija i to provučena kroz Rambov poučno komični fazon.

Okačiću celu emisiju jednog dana pa ćemo se smijati! Ha ha!

Ostale moje zeze možete videti here:

http://www.youtube.com/user/aleksandorov

:D

Jel ovo tvoj dizajn ili samo mrdalice? Ako jeste, svidja mi se stil. Dinamika u animaciji je super, samo mi malo smeta sto je sve na kraju "boing". Nisu sve stvari od istog materijala :)

(ako znas na sta mislim)

Moj je dizajn. Uglavnom sam radim ovakve stvari.

U pravu si za boinganje. Dopala mi se ta forica i onda sam naravno poceo da preterujem.

Skidam se sa toga polako.

Iako se taj fazon animacija po meni i predugo rabi,ovo sto si uradio je sjajno.I tehnicki deo,ali pre svega mi se dopada dizajn,moja prva ljubav.

Moj je dizajn. Uglavnom sam radim ovakve stvari.

U pravu si za boinganje. Dopala mi se ta forica i onda sam naravno poceo da preterujem.

Skidam se sa toga polako.

Pozdrav,

super koncepcija, odličan motion graphics, videh odavno ovu špicu i odmah sam znao da si ti bar nešto radio na njoj.

I to jer sam ukapirao kako je odrađena zemaljska kugla na početku,...tvoj stil ;)

Biti prepoznatljiv je odlika velikih umetnika.Jako brzo napreduješ i svaki rad ti je sada za portfolio.

Valjda ćemo već nešto i zajedno odraditi u skorije vreme...

Poz

Hvala na komentarima!

Trudim se da svaki rad bude korak napred.

Ponekad zbog vise sile ne uradim bas sve kao sto bih zeleo. Za ovakve stvari potrebno je dosta vremena, a to je cesto ogranicavajuci faktor. Pogotovo kada radis sam.

Naravno, bitno je i da sama tema bude zahvalna. Onda realizacija ide mnogo lakse.

Odlicna je spica. Sve do televizora mi je super, od televizora do kraja, malo slabije...

Generalni utisak je da imas dobar osecaj za dinamiku animacije i dizajna.

Radjeno je u After Effectsu.

@Teddy

Prvobitno je kraj bio drugaciji, ali su u poslednjem momentu odlucili da moraju da se vide akteri emisije.

Zato sam ubacio tv i njih unutra.

Mada sad kad gledam, bolje bi uletele neke fotke ili stop frejmovi. Ovako odskace od ostatka.

Evo sad cu da promenim pa saljem opet!

Salim se.

:)

Odlicno, kao i uvek. Bravo matori. Bas si potrefio motion. Tv na kraju mi je visak i crna pozadina za naslov mi nesto ne ide. Mozda bi bilo bolje da si uradio u fazonu nekakve etikete, jer vec imas gomilu cveca okolo.