Jump to content
Sign in to follow this  
alexxxandar

Photoshop CS3 problem

Recommended Posts

Reinstalirao sam Win XP x86 na laptopu (hp6735s)

instalirao Photoshop cs3 i sve proteklo ok. Kada sam pokusao da pokrenem Photoshop nije hteo da krene, otvori se samo prozor i ona siva pozadina i tu se zakuca.

Cudno mi je jer sam tu istu instalaciju koristio i ranije i photosjop je radio sasvim ok na ovom istom laptopu.

Da li neko zna sta moze da bude problem?

Meni se desilo par puta isto ... da li ste pokušavali da instalirate dok ste online? Znam da ne smeš biti online dok instaliraš jer se zezne instalacija (zbog aktivacije)

Zato se nakon instalacije OS-a prvo instaliraju antivirus i firewall, pa tek onda ostalo.

Dzaba ako nije online pri instalaciji, kad ce kasnije AdobeUpddate sam i bez pitanja da ode online i da pocne da skida update. Kod mene na poslu se desilo da je skino jedno 300MB pre nego sto me pitao da li da ih instalira!

Dakle, najbolje je firewall i zabraniti mu da ide online.

Jednostavno rjesenje koristim CS4 Micro, koja ima instalaciju 66MB, nema aktivacije i sve radi ok. Podrzavam Kobayashija da je jedino rjesenje firewall za ostale verzije. Micro verzija ima sve funkcije, mozda podrsku za 3D nema, koja mi i ne treba, radi stabilno i teska je svega 66 MB. Moja preporuka.

Обриши подешавања у Документс енд сетингс од Фотошопа, па пробај опет.

То уме да се догађа кад отвараш неки фајлић преко мреже, па следећи пут кад га покренеш рачунар са ког си вукао или није присутан или се ниси качио на њега, па треба да се куцају име и шифра.

Једина помоћ је брисање подешавања. :)

Можда није овде случај, али брисање подешавања ће вероватно помоћи.

поз.

1.Add the following line in your hosts file located on

C:\windows\system32\drivers\etc\hosts :

127.0.0.1 activate.adobe.com

2. Once added, save it.

kraj price :D

:) shto reche Chiller :) nash Warez Guru and Pirat Legend :lol:

Ne treba ti nikakav firewall niti bilo shta, jednostavno host fajl radi "override" svih www. poziva sa compa :) mozesh u njega da stavish da ako ukucash zona on odmah ode na www.dizajnzona.com :)