Jump to content
santino

borilacke vestine

Recommended Posts

Ima li ljudi sa zone koji se bave nekom borilackom vestinom. Evo ja bas pitao jednog kineza za kung-fu, a on mi kaze ne mozes ti time da se bavis, probaj prvo karate ili tai ci nekih par godina pa onda. Meni su ovi shaolin doyaya, ali izgleda da je bas unistavanje jer imam drugara koji je krenuo da trenira i posle svakog treninga jedva se pomera.

pa lepo ti je rekao kinez :) moras prvo da pocnes da se bavis nekim nizim sportom ( karate ,dzudo,dziu-dzicu , tek-van-do ) pa tek onda da predjes na kung-fu

Borim se sa klijentima konstantno! Verovatno sam do sada i uvezbao neku vestinu, samo ne znam kako se zove. ;)

Ja se vec 5 godina bavim Uechi Ryu karateom....vestina tigra, zmaja i zdrala...poreklom sa Okinawe...veoma zahvalna vestina koja u sebi ima i elemente tai chi-ja (kontrola disanja)....ne znam sta te konkretno interesuje?

rukomet 6 godina (pivot), necete mi verovati kolika je to borilacka vestina.

nedavno trenirao brazilski jiu jitsu, mnogo dobra stvar, ali nije za svakoga.

@Sa1nt :  gde si trenirao to ? to posle svega sta sam trenirao od borlackih vestina zelim da probam ;)

U Ukrajini:) Probaj, al' definitivno nije za svakoga, pitanje je da li ce da ti se svidi : ))

@godza: capoeira?

U Ukrajini:) Probaj, al' definitivno nije za svakoga, pitanje je da li ce da ti se svidi : ))

Odustao si kad su ti rekli da se koristi stap a ne nos? ;)

Nekad. -BOX-

Beshe to ludnica. Udjes u ring i ostajes sam. Pobedjujes samo ako si spreman i ako si bistre glave.

U suprotnom odvali te neko ko kantu. :wacko:

^ trenirao i to ..samo sto sam ukapirao da sto duze budem u ringu ,to sam kasnije agresivnij .. sto se kosi sa nekim ( svim ) principima ostalih vestina koje sam trenirao ,nekako mi nije logicno da pustam da me neko udara u glavu ..a da ne mozes da koristis sve moguce nacine da ga stopiras :)