Jump to content
Sign in to follow this  
johnDOE1

CG society XXIV "Secret Agent" challenge

Recommended Posts

dsafdsgfsdgsdgsd.jpg

Detaljan opis challenge-a mozete dobiti ovde ... Link

Evo i rada koji j planiram da uradim za gore navedenu temu, ... (izvinjavam se sto je na engleskom, mrsko mi je prevoditi ceo text) :P

Goldie Locks And Three Bears

- For a long time i wanted to do an illustration for "Goldie Locks and Three Bears",

finally i have some spare time to do that, and i think i can fit the story concept into the "Secret Agent" challenge.

This is the story line the way i see it ...

- The World famous POTATO POURAGE factory gets a anonymous tip of a "Mama Bears Home Made P.Pourage" that tastes so good, the sources say it may endanger the existence of their factory and brand.

After losing trace of six of their finest agents,

the board of directors sends agent "G" (aka Goldie Locks) to try infiltrate and steal the recipe for "MBHMPP".

While The Bears are away, agent "G" sneaks into their home, finds the recipe but the problem suddenly appears ...

- 1/2 c cream cheese

- 1 lb carrots, peeled

- worcestershire sauce, souse

- pepper

- 6 tbsps tbsps hot sauce

- 1 large onion

- 5 lbs potatoes, peeled

- 12 oz cream of chicken soup

- 1/2 c sour cream

- 1/2 c ranch dressing

- SECRET INGREDIENT ...

- In order to find out what the secret ingredient is, she starts tasting the pourages served on the table. They taste so good but she is unable to make out the secret ingredient part.

All of a sudden her eyes feel very heavy, she tries to fight it as long as she can, but eventually she drops on the bed near by.

After some time agent "G" awakes, and in that moment the missing pieces of the puzzle reveal the horror, that is her soon to be future ...

- The bears are the ones responsible for the anonymous tip, bears are the ones who tricked agent "G" into tasting the pourage with the sleeping potion in it, and the secret ingredient, ... secret ingredients are secret agent body parts :P

This is the scene that I'll be working on ...

- I thought that it would be fun if bear family were pandas instead of regular brown bears, this way the whole story can have the eastern kind of look :)

evo i nekih skica koje sam uradio do sada ...

4-1.jpg

2-1.jpg

1-5.jpg

3-2.jpg

Predlazem administratorima da ovu temu postave medju DZ sketch session-e,

Svako bi naravno otvorio svoj nalog i na cgsocietyju, ali eto ovde bi mogli jedni drugima da dajemo lokalnu podrshku :):):)

Hope u like it,

Vanja

DYNABLASTER: previshe je to posla za jednog coveka, trebao bi mi ceo tim ljudi (koji bi me bichovao svaki put kada bi' mi se prispavalo, ili kada bih pomislio da se odvojim od kompa:))

evo mene opet na engleskom :)

i made a "little" change in the concept,

the cages are out, and the big mean pourage machine is in,

hope you guys like it.

it is gonna be made in 3d because i'm not really good at drawing machines, and because 3d way is much more fun :)

here is also the first sketch of agent "G"

i'm not sure if i'm gonna go with high tech agent "G", or make her a traditional Chinese/Japanese spy assasin (ninja)

kritike i predlozi su vise nego dobrodosli ...

234.jpg

Jao ne znam.. Mislim da si zakomplikovao sad :/ Vishe mi se ono prvo svidelo..Shta znam, jeste lepshe kad ubacish mashineriju i gomilu tehnichkih opisa isl. ali mi nekako skrece pazhnju sa glavne stvari a to su mece dobrici i njihove face..

..ali ova 'porodica' je taaaako dobra.

nemam nikakav konstruktivan komentar..verujem da ces se ti i sam moci izboriti sa svojim idejama. imas dobar pravac, smer..a i intenzitet B)

salute.

OP OP OP!!!

jos jedan natjecatelj :))))))

samo napred mula, pravi obavezno i cg acount pa i tamo kaci.

i da eno tamo se vec pozuruju iako je ostalo jos malo vise od mesec dana,

ali sve je to verovatno provereno i znaju oni najbolje koliko to brzo prodje, tako da eto kolektivnog saveta

POZURI SEEEEE !!!:P

i have finally sketched goldielocks i like, ... plz don't hate me !!! :)

this is just a rough sketch she's gonna be equipped with all kinds of secret agent accessories, sadly the poor thing never got to use any of them :P

9.jpg

edit:

Slepac tek sad skontah da mogu da vidim i full size...

Elem, nije losho ovo uopshte. Svidja mi se kako si facu uradio ovako na suvo, samo ne znam kako ce izgledati potopljen u kanisteru. Mozhda da mu nacrtash otvorena usta.. neshto kao riba na suvom kako bi izgledala ako kapirash shta hocem da rechem. Onako polu/skroz udavljen da bude ;D

ccc o cemu se ovde polemizira!? :)

posto je isusena i spremna za grindovanje vidim zasto je pocela da lici na mushko,

mada u fazi raspadanja mislim da je inache tesko odrediti pol zrtve, ...

zato cemo grudi povecati, a cizmice ce da imaju stiklu :)

inner universe: da odgovorim na ranije postavljeno pitanje, gogglezi su napravljeni od fotografija i kasnije jos doslikani u ps-u

dynablaster: znaci takve crtane filmove bi ti hteo da ja pravim, a!!!??? ccc :P

petak vece radno :)

evo jos jednog previewa,

pre nego sto krenem u zavrsavanje likova moram da nadjem koji ce biti tacan polozaj velike kasha making mashine.

ukoliko ostane ovako moracu da maknem jedan kanister na desnu stranu,

u suprotnom opet idem u dorijan format,

a milsim da ce to onda ubiti medvede koji bi trebali da budu u prvom planu (kako je cika inner nedavno i rekao)

anyway svako misljenje u ovom momentu cenim jako :)

AgentG.jpg

unapred se izvinjavam zbog dezinformacije da se konkurs zavrsava 10 septembra.

to je rok za video, za sliku je rok do 9 avgusta ...

mula sorz ako si planirao jos raditi :(

super ti je ovo :)

seeem, blurovanja.

nije mi bas logicno da ti je tatko medjed u fokusu, pa masina nije, pa onda zlatokosa opet jeste.

Da hvalim koncept, mece...nema potrebe, ostaje mi samo da dam subjektivne primedbice na zlatokosu. :)

1. Zlatokosa je napućila usne kao da se sprema nekoga da poljubi, ako je isušena koža usne nemogu biti pune.

Možda bi legle podignuke isušene usne, tako da se vide povučeni desni i eksponiran koren zuba kao kod mumija...

mummy1.jpg

2. Zraci naočara za noćni vid daju utisak da je i dalje aktivna (živa) i mnogo se lome na staklu ( i ne postoje u realnom svetu :) ).

3. Zgrčena ruka okrenuta ka dole takođe ostavlja utisak života, kao da se hvata za neshto.

4. To neshto shto liči na radijator iza zlatokose daje dubinu i posudu doživljavam kao drugu prostoriju. (ovo nisam bog zna kako objasnio)

Meni se svidela prva skica sa zlatokosom u mašini gde se grči i bori za vazduh, više asocira na zlatokosu iz priče nego osušen leš.

E sad kad neko pročita ovo rekao bi da mi se ne sviđa, ali sviđa mi se nego sam ... :)