Jump to content

[Problem]Speed Tree

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Pokušavam da instaliram speedtree za max 9(32bit)... i ne uspevam. Hydra server mi pravi probleme i ne mogu da prokljuvim u čemu je problem. :huh:

Javlja mi pri otvaranju max9: "hydrautl.dlu is not created for this version of program-not loading"

Je li neko uspeo da potera speedtree da radi na max9(ili na max2009), ili imao sličan problem...?

Pozz

Ne znam kakva je razika izmedju Speed Tree i Tree Storm-a. J akoristim TreeStorm, ali sve biblioteke drveca su iz SpeedTree, i sve lepo vunkcionise. I na 32 i 64 bita (max2009). Na max9 TreeStorm mi je bagovao nenormalno, tj renderi su pucali redovno bez ikakvog pravila. Nekad sa jednom, nekad sa 100 drveta. Nekad puca sa sa dva rveta da bi sa 15 radio normalno :blink: . U max2009 radi pefektno.

Ne znam kakva je razika izmedju Speed Tree i Tree Storm-a. J akoristim TreeStorm, ali sve biblioteke drveca su iz SpeedTree, i sve lepo vunkcionise. I na 32 i 64 bita (max2009). Na max9 TreeStorm mi je bagovao nenormalno, tj renderi su pucali redovno bez ikakvog pravila. Nekad sa jednom, nekad sa 100 drveta. Nekad puca sa sa dva rveta da bi sa 15 radio normalno :blink: . U max2009 radi pefektno.

u Onyx uvlacis biblioteke speedtree? :mellow:

Na max9 TreeStorm mi je bagovao nenormalno, tj renderi su pucali redovno bez ikakvog pravila. Nekad sa jednom, nekad sa 100 drveta. Nekad puca sa sa dva rveta da bi sa 15 radio normalno :blink: .

Bolovo sam od iste boljke, i to ti je do edicije TreeStorm leka. Ta gadost me je sacekala u gadnom roku sa predajom prezentacije i poslednjom grupom nerava netaknutih besom video sam da je do nevaljanog kreka. Kao i obicno skini Xforce-ovu verziju i nema glava da te boli - nema pucanja nikad. :)