Jump to content

Branko Vudrakovic - Showreel

Vudra

Recommended Posts

Planiram da uradim neki kompleksniji kadar, kreature i tako to pa bih mogao produziti sa breakdown-om

Ne volim brakedown-e zato što ljudi protrče kroz to kao da ima puno stvari koje se podrazumevaju. Tako recimo ja još uvek ne znam da radim najosnovniju kolor korekciju nekog kadra iz Maxa u nekom compositing programu.

Ali, situacija je daj šta daš, tako da ću biti vrlo zahvalan i za making off. :)

P.S. zaboravih u prethodnom postu da napišem:

Super je reel. :)

Jedino ako bih morao baš zamerku da tražim, ne sviđa mi se kako se kotrlja onaj upaljač na početku. Možda si mogao to i dinamikom da rešiš ako te mrzelo ovako.

Sve najbolje i keep it up.

Ne volim brakedown-e zato što ljudi protrče kroz to kao da ima puno stvari koje se podrazumevaju. Tako recimo ja još uvek ne znam da radim najosnovniju kolor korekciju nekog kadra iz Maxa u nekom compositing programu.

Ali, situacija je daj šta daš, tako da ću biti vrlo zahvalan i za making off. :)

P.S. zaboravih u prethodnom postu da napišem:

Super je reel. :)

Jedino ako bih morao baš zamerku da tražim, ne sviđa mi se kako se kotrlja onaj upaljač na početku. Možda si mogao to i dinamikom da rešiš ako te mrzelo ovako.

Sve najbolje i keep it up.

da, razumem, ali vreme je uvek bitan faktor :), znas kakvi smo mi 3d-jovci sa vremenom.

Hvala!

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Drago mi je da si opet u igri, demo je super!

Ali moram reci da znam za jos tvojih jako dobrih radova

koje nisi ukljcio u ovaj demo, ne znam zasto?

Ovi su uglavnom moji celi, bice da je to razlog, kako je XSI Animator ?