Jump to content

Recommended Posts

tenks a lot :)

ja sam u fazi kad sto je duze gledam sve sam manje zadovoljan i pitam se sto sam je uopste poslao..

@Johny&Oliver

generalno ja mnogo vise gotivim theadless majice od pre 2 godine ( 3-4 boje, jednostavna ilustracija i dobra fora ), ali sad je trenutno tamo neki trend da majice treba da lice na plakate, pa otud i ova ilustracija.. :)

tenks a lot :)

ja sam u fazi kad sto je duze gledam sve sam manje zadovoljan i pitam se sto sam je uopste poslao..

...Dragojlovicu, mojne da njaske ; ) ...i mnogo se ti nesto pitas u poslednje vreme

@Johny&Oliver

generalno ja mnogo vise gotivim theadless majice od pre 2 godine ( 3-4 boje, jednostavna ilustracija i dobra fora ), ali sad je trenutno tamo neki trend da majice treba da lice na plakate, pa otud i ova ilustracija.. :)

...ma hajde...ozbiljno...ono, kad je fora bila u idejama, a ne u izvedbi...ccc...mudar si ti...vidim da imas vremena da blejis na DZ i FB u pauzama izmedju kreativnih nadahnuca...ccc...a za drugara nemas vremena...pich** :-P

...nista...ja ti dam jednu peticu na threadless-u, a ti se javis i pre toga dogovoris sa Vukom za jedno pice...

...pozz...btw. dobra ti je maja...naravno

@Johny&Oliver

word! pogotovo za prvi deo.

inache ilustracija odlichna.

Rad je vrhunski, nemam negativnih komentara, ali stvarno, chemu takav trend na threadless-u? I ja sam uvek bio za "maje" od 2-3 boje. Sad su otishli predaleko.

Chak sam i slao neke radiće ranije, nisam ni glas dobio. :D Ima chak nekih radnih verzija tu na zoni.

edit: Preteche me. :)

@lunatico:

ima bre brojeva.. eno je 4 ispala :D

@tatabrada:

tnx na savetu, ali iskreno mislim da ovo nije za stock, nije bas "prilagodljiva".. :)

@ugac:

Ne znam ni ja cemu ovaj trend.. sve je otislo dovraga™ kada su ukinuli ogranicenja koja se ticu stampe.. sa ovim tzv. "simulated process"-om mogu da stampaju sve..

mada trenutno je aktuelan Love contest sa temom tipa "Dizajn iz 2006" i ogranicenjem na 4 boje, tako da se nadam da ce biti dobrih radova...

a i jos jedna stvar, jeste da malo skrecem s teme, ali zanimace neke.. ne znam da li ste culi, gledao sam skoro neki intervju sa dvojicom osnivaca threadless-a i najavili su u skorijoj buducnosti specijalni konkurs za majicu sa nagradom od 1.000.000$... koliko god zvucalo neverovatno, iskreno ne sumnjam da ce se to i dogoditi :), s obzirom da su i sada godisnje nagrade 20.000$ :).. tako da bih ja na tvom mestu nastavio da saljem radove :)

Vidim da si omiljen ovde na zoni, i meni se svidjaju tvoji posteri, ali ovo za majicu ne pije vodu. Fora je dobra, naravno, ima dubinu i poruku, ali meni bi najbolje pristajala za karikaturu. Odmah sam zamislio onog brku od D.Petricica kako drzi ovu harmonku i svira. Naravno, voleo bih da nisam u pravu i da pobedis.