Jump to content

boljnjica

Djorzgul
 Share

Recommended Posts

hehehe... nashao sam danas ovo...

radio sam sa drugarom jedan short, pa nam je bila potrebna ordinacija u kojoj tje doktor izvaditi jednom klincu mozak i vrlo mracan hodnik... :blink:

i za jedno vece sam sklepao ovo... skalamerija u sredini ordinacije je sklopljena od 80% gotovih modela sa kojekakvih sajtova... jebga, nije se imalo dovoljno vremena...

bolnicaMentalRayTes000.jpg

bolnicaLightTest001.jpg

bolnicaLightTest002.jpg

bolnicaLightTest003.jpg

bolnicaLightTest004.jpg

sve su nurbzi :P

Fali atmosfera, svetla su dosta lose odradjena. Senke bi trebale da budi dosta mekse s obzirom da su u pitanju neonke, i bilo je potrebno obojiti malo to svetlo. Takodje, neonska tabla bi trebalo da je mnogo vise prosvetlila prvi shot. Nije naodmet ni nekakav glow. Ovako izgleda dosta cg-ijevski. Isto tako, fali mi nekakva refleksija na plocicama i verovatno izrazeniji bump. Jos jedan problem je sto su sva vrata ugradjena direktno u zid, mislim da je bilo mnogo bolje da je postojao neki okvir.

^ sve je na mestu stho si rekao... ali kao stho rekoh... beshe jedna notj, dosta gandze :P, pa je ispalo... ovako... kada nadjem animaciju [koju smo bildovali u motionbuilderu] postovatju je da vidite i to...

mada, kad malo bolje razmislim, mislim da atmosfera ne nedostaje...

anyway... bilo pa proshlo...