Jump to content
Sign in to follow this  
eretron

Probijanje leda

Recommended Posts

Pozdrav, pre par dana i ja udjoh u DSLR vode, pa mi ne da djavo mira morao sam da postavim neku fotku, slikano u restoranu na sky stazi na koshutnjaku. Znam da poprilichno shumi ali nisam mogao da izbegnem, bilo je poprilichno mrachno, ili sam mogao a ne znam kako... Ako neko zna neka me prosvetli plz. bio bih jako zahvalan

Slikano sa Canon 40D i Sigma 17-70... ima i exif ako ikoga zanima.

Samo agresivno i iskreno molim vas... tako cu najpre shvatiti u chemu greshim

Hvala svima unapred

gridho0.jpg

Lepo ti ovo probijanje leda :)

Samo ugasi (kloniraj) sijalicu u donjem levom uglu, jer odvlači pažnju

Pozdrav

Vidish, nikada do ne bih primetio.. evo, nadam se da si na ovo mislio...

grid1gd6.jpg

Осим да ми се свиђа, нећу ти баш нешто конструктивно рећи. То ће оно који више знају. Низање троуглова дуж главне дијагонале, а са друге стране смјењивање свјетла и таме. Као што рекох, свиђа ми се. Поздрав.

skroz mi je ok ovo, mozda da si za pola blende zatvorio da spic trougla bude ostriji. i da je malo kontrasnija. i da se ne vide sijalice, meni bi bila bas bas (a nekome ce se mozda bas to i svideti). sve u svemu - lepo :) poz.

skroz mi je ok ovo, mozda da si za pola blende zatvorio da spic trougla bude ostriji. i da je malo kontrasnija. i da se ne vide sijalice, meni bi bila bas bas (a nekome ce se mozda bas to i svideti). sve u svemu - lepo :) poz.

Hvala na savetima, za blendu je josh i izvodljivo bilo, ali da se ne vide sijalice, malo tezhe ipak je to restoran i mogu da zamislim kako bi me ljudi okolo gledali kada pi pocheo da se nameshtam izmedju njihovih stolova kako bi sakrio sijalice... I ovako sam bio izreshetan chudnim pogledima :D Ali ko zna mozhda se i vratim za koji dan tamo pa pokusham ponovo :D

Evo i jedne varijacije na temu koja mozhda nekome vishe odgovara...

Hvala josh jedanput svima

grid2yo0.jpg