Jump to content
Sign in to follow this  
|!|

presonalni logo

Recommended Posts

Nisam mislio tako kako zvuci, pomislio sam, sta god da je, logo ili signum, sve jedno... :wacko: Hvala na informaciji, ali ocekivao sam konkretno komentar za sliku, ne komentar za komentar

ne dopada mi se tipografija.

posmatrano kao celina ne deluje mi harmonicno uopste, uprkos nekom pokusaju simetrije.

bilo bi lepo kada bi rekao cime se bavis posto ovako samo mogu da zakljucim da je u pitanju narezivanje kljuceva, eventualno neki posao sa nekretninama... ne znam, jednostavno na to me asocira. ili na neku lokalnu banku sa losim id-om.

opsti utisak je poprilicno los, ali nastavi dalje da eksperimentises i ne zadrzavaj se samo na jednoj ideji, mislim da ova moze da se razvije u neku mnogo dinamicniju i vizuelno privlacniju.

sve najbolje ;)

bp

Pa uglavnom radim programerski posao, tj. studiram programiranje pa po malo i dizajn ucim posto i to planiram da upisem sledece godine. Nemam nikakve veze sa izradom logoa, vec isprobavam po nesto za svoj buduci sajt. U sustini stvar je u <> znacima, znaci inicijali sa ovim znacima...

U sustini stvar je u <> znacima, znaci inicijali sa ovim znacima...

Да ниси рекао никад не би провалио да се о томе ради, много других асоцијација а то ни на крај памети...

Пробај да оставиш угласте заграде без спајања са вертикалним линијама, биће читкије а не губиш ништа ;) и да, мало (за нијансу) пробај да рзмакнеш све елеменете међусобно...