Jump to content
MIĆO

Vizit karta

Recommended Posts

На први поглед, свиџа ми се :D али из самог знака покушавам да прочитам нешто - и не иде ми баш (можда је до мене). Шта је била идеја?

На први поглед, свиџа ми се :D али из самог знака покушавам да прочитам нешто - и не иде ми баш (можда је до мене). Шта је била идеја?

znak predstavlja moje ime i prezime mm :D ...to je bio zadatak na fakultetu da napravimo simbol od pocetnih slova imena i prezimena :D pa sam ga ja samo dodao tu

али ја видим неки проток неке бојлере... :blink: - само мој неки трип :D

поз.

Dimenzije nisu uobicajne dimenzije vizit kartice + zaobljenost na krajevima, tako da ne znam koliko je dobro raditi ovako nesto, jer ljudi kao i ja vole da drze sve vizitke na jednom mestu, i kad jedna odskace, strci ili ne moze da udje u neku pregradu izuzetno iritira... :)

Dimenzije nisu uobicajne dimenzije vizit kartice + zaobljenost na krajevima, tako da ne znam koliko je dobro raditi ovako nesto, jer ljudi kao i ja vole da drze sve vizitke na jednom mestu, i kad jedna odskace, strci ili ne moze da udje u neku pregradu izuzetno iritira... :)

dimenzije nijesu uobičajene malo je kraća od ostalih a inače čto se visine tiče (5.5cm) može da uđe u rukovnike za vizit kartice, o tome sam vodio računa. zaobljenost je deformisana znam, to ću da ispravim ima još par stvari koje bih doradio... zanima me prvi utisak kakv ostavlja :)

fino je, skontao sam MM prije čitanja postova, ali ovo neka ti bude samo vježba za fakultet. Nemoj ovo uzimati za svoj logo, pri dužem gledanju zaboli glava :D :D

Da se razumemo, izvalio sam da su u pitanju inicijali ali sam sklop lichi na radijator... Dakle nije nedokuchivo ali postoje te neke asocijacije druge prirode. :)

Od svih prikazanih najvishe mi se svidja desna iz zadnjeg primera. Mnogo je ochiglednije da se radi o dva M kada je logo smanjen... A i lepsha je sa vishe negativnog prostora.

pozdrav!

evo još dvije varijante :) ... meni je lijeva bolja

logo na ovim novim varijantama vise lici na M SH nego na M M. Barem meni. ;) pozz

Obe varijante su simpa i graficki jake. crvena mi je aggressive malo, a ova prva verzija malo oblija. sto se dimenzija tice, sve je to ok. zasto vizitka mora biti 9x5 bzvz... ali sto se coskanja tice, e to mora na 9x5 ili 10x6 (kalendarcici) jer ce u suprotnom majstor morati da ti pravi kalup za obrezivanje, a to dosta poskupljuje stampu. dakle, ako hoces nestandardne dimenzije, mani se coskanja :)

pozz i samo nastavi da ovaj kvalitet drzis ;)

Svidja mi se vizit karta - minimaliticki, cisto, jasno, dosledno...

Logo mi se takodje svidja. Podseca na radijator, ali podseca i na put kroz lavirint koji moze da se tumaci kao put ka dobrom (grafickom) resenju! ;)

Dobra je ideja ali realizacija malo škripi, nemoj kosristiti font Arial Rouadner nego probaj sam nacrtati slova za znak pa ćeš vidjeti da će ispasti puno bolje

Poz

Dobra je ideja ali realizacija malo škripi, nemoj kosristiti font Arial Rouadner nego probaj sam nacrtati slova za znak pa ćeš vidjeti da će ispasti puno bolje

Poz

upravo to sam i uradio sa samim znakom. jer da sam koristio cisti arial rounder ispalo bi krivo...