Jump to content

Windows 7

Рокатански
 Share

Recommended Posts

ne bas odmah :D

prvo probaj da nadjes nekoga ko to zna da radi provereno (ne nekog komsijinog malog koji zna da instalira antivirus :D )

ako ne pomogne idi na sldeci sajt:

http://forums.spybot.info/

registruj se

pa udji u sobu Malware removal.

tu posatvi temu i likovi ce te voditi korak po korak.

jesi li pokrenuo Malwarebytes anti-malware?

skini jos i "superantispyware" i "spybot search and destroy". prvi postoji u free varijanti a drugi je produkt ljudi sa ovog foruma sto sam ti ostavio i free je.

oba mozes naci na www.filehippo.com

• Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene je moj W7 poceo izuzetno da nervira. Stalno mi izbacuje da mi se ie crashuje zbog nekog errora, iako ga nisam otvarao, od kada imam novi komp.

Pored toga, NOD mi stalno brise neke zarazene fajlove, a posle skeniranja racunara (i potvrede da isti nije zarazen) on i dalje brise fajlove.

Stvarno ne znam sta vise da radim...

Džabe mu što vidi kad ne može da koristi to što vidi :)

kako mislis ne moze da koristi? to je 64-bit os.

upali bilo koji program koji vuce mnogo ram resursa pa vidi koliko ce da uzme rama.

znaci isprobano na adobe cs4 aplikacijam radi perfekt.radio sam na masini sa 8 gb rama i premiere uzme 6gb rama. iako je 32 bit aplikacija itekako ima koristi od 64-bit operativnog sistema.

da ne govorim o after effectu,maxu etc..

Mene je moj W7 poceo izuzetno da nervira. Stalno mi izbacuje da mi se ie crashuje zbog nekog errora, iako ga nisam otvarao, od kada imam novi komp.

Pored toga, NOD mi stalno brise neke zarazene fajlove, a posle skeniranja racunara (i potvrede da isti nije zarazen) on i dalje brise fajlove.

Stvarno ne znam sta vise da radim...

Ovo slabo da ima veze sa sedmicom.

Skini neki Live Antivirus, koji se dize iz boot-a, pa preskeniraj sistem

Dobra opcija je Drweb ili Avira

Pre svega ovoga, skini malwarebytes i preskeniraj racunar

sto se tice trojanaca, crva, rootkitova.... najbolji program za odstranjivanje istih je Combofix.

Jeste, ali nestrucna upotreba istog moze biti fatalna.

Ne preporucujem da se bilo ko igra sa njime bez nadzora.

@stormwatch: Ne bih da dovodim u pitanje tvoje znanje jer ne znam koliko je, jelte :) Ali ako znas tacno i precizno kako rade sve procedure u ComboFix-u, znas da je potencijalno opasan po nekoga ko to ne zna :)

nhf prijatelju, ali mislim da je los savet preporucivati ljudima da ga koriste na slepo!

pozz

Mene je samo Combofix izvadio iz g...na pre godinu dana, pored živog kasperskog u radu, ništa drugo nije pomoglo, ni nod, ni avg, ni ne znam koji drugi.

Aj sad ću možda da lupim ali mislim da je jasno i glasno napisano kod Combofix-a, pre downloada i pre pokretanja da se pročita help ili user manual, čak nešto mislim da ne može da se pokrene a da se ne otvori user manual.

Mene ubi sedmica shto se tiche sound blastera... zvuk je cool i sve, ali mi ne pokazuje kontrolnu tablu zvuchne (pre svega opcije za snimanje, jer su mi one najpotrebnije)... konstantno pokazuje neki error, zaboravih shta... apdejtovao drajvere, nashao neke pecheve al' nishta... pritom mi fruti i nuendo ne rade nikako, pa sam morao da se vratim na xp... sranje... sve ostalo dobro radi i izgleda strava, ali eto... <_<