Jump to content

Zlatanove Animacije

zlatantoon
 Share

Recommended Posts

• Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@zlatan

Nema na cemu.

Znam da kacis na Vimeo sve to,ali sam mislio ako se setis u nekoj ranijoj fazi ovde na zonu da okacis ako ti znaci neciji komentar,mada se nesto slabo ljudi i javljaju,ne znam sto,meni su super animacije za analiziranje.

A ovo sto sam rekao je cisto sta bih ja radio da je moj rad,treba i vremena da se uradi a i ne znam da li je uopste realno ubaciti sve te efekte u tih par sekundi,da ne bude kontraefekat ako to samo proleti,ti to verovatno mozes da procenis.

Nezavisno od svega toga stvarno nezahvalan tekst su dali,pogledacu bas za par dana kako su drugi ljudi resili.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

E pravo da ti kazem nemam pojma, to se desilo cim sam instalirao taj Animschool Picker.

Pokusavo sam u Hypershade da mu dam isti shade kao i telo, ma jok, i eto ostavio sam tako, nisam imao vise vremena da se cackam po photoshopu za nove Texture. ;)

• 2 weeks later...

Tecnu animaciju treba covek da pocne da radi, blocking faza predstavlja fazu u kojoj odredjuje staging i tajming za shot. Nepostoji "tecna blocking faza" :) Da pusti da se frejmovi interpoliraju za tecnu fazu ovako kako je sad nebi izgledalo dobro, jer kao sto svaki animator zna, kompjuter je najgori inbitviner, i treba mu dozvoliti da radi sto manje posla ...

Inace fino ti ide ovo zlatantoon, samo cepaj :)

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...