Jump to content
Deda Bole

Tajna Večera III

Recommended Posts

Ah fineeee ekiiipeeee :) Baš mi milo.Ajd Djo turi se na spisak!Di je Abdee?Nema smisla...I još ljudi finih fali,ajmo! :)

1. Deda

2. Sboris

3. Magrit

4. Bandida

5. Bigboy

6. Bilja

7. Kuzma

8. Branka

9. Micens

10. Bishke

11. Gospodža

12. Pavle Pekovic

13. Dr Bouz ( zamenila sam mesta Ceci i doktoru, ne bih da zensko bude 13.prasence smile.gif )

14. Ceca

15. Gremlin

16. Underdog

17. Kosara

18. deus&machina

19. Mina

20. Nemanja

21. Slavica

22. Alen

23. Snežana

24. Geza

25. doomster

26. Jelena

27. Tanja K

28. Uljez Milica

29. Jelena 4LC

30. Ninoslav (-=::=-)

31. Kizavuka

32. NShappy

33. Zeljka

34. Gizmo

35. Gizmolina

:)

Kad je zadnji rok za prijave (ako nije vec proso)? Mada ja jos nisam 100% siguran jel sam slobodan taj vikend, al' znacu ovih dana...

jel petak or subota?

Evo i ja da se utefterim

1. Deda

2. Sboris

3. Magrit

4. Bandida

5. Bigboy

6. Bilja

7. Kuzma

8. Branka

9. Micens

10. Bishke

11. Gospodža

12. Pavle Pekovic

13. Dr Bouz ( zamenila sam mesta Ceci i doktoru, ne bih da zensko bude 13.prasence smile.gif )

14. Ceca

15. Gremlin

16. Underdog

17. Kosara

18. deus&machina

19. Mina

20. Nemanja

21. Slavica

22. Alen

23. Snežana

24. Geza

25. doomster

26. Jelena

27. Tanja K

28. Uljez Milica

29. Jelena 4LC

31. Kizavuka

32. NShappy

33. Zeljka

34. Gizmo

35. Gizmolina

36. Monte1

Krajnji rok, neki dan početkom te nedelje. Problem je u potrebi za postojanjem tačnog broja, da bi ljudi pripremili hranu. Za koji dan ću moći tačno da vam to kažem.

Sad, hrana .. ja predlažem kao i prošli put - čorba svakome, a kasnije na sto idu ovali sa novosadskom karađorđevom (šta li je to), pileći ražnjići, punjeno pileće belo i natur sa pečurkama ..

Ajde malo prožvaćite ovo, pa da se pre petka čujem sa gazdaricom i da to zaokružimo.

db

Ja ću negdje oko 21.12. znati tačno da potvrdim moj dolazak. Planirao sam ga i ... al da se nešto ne iskomplikuje i ... mada nebi trebalo...

;)

sa mnom i tzetzom dvoje mogu sigurno i natrag, a ako ne odem dan ranije u ravnicu - mozhe i u onom pravcu. ceca sedi napred. ima par izuzetaka :lol: .

Primamo. Lakši deo je da sebe i suprugu ubaciš na spisak. Teži deo je to ubeđivanje, mada do sada ni jednu suprugu nismo uspeli da prestravimo, eventualno da udavimo sa dosadnim pričama o foto-opremi. :D

Možemo li Kosara i ja s vama?

nazad ebsolutli, a ako idemo taj dan (dakle ne odemo dan ranije u ravnicu), ondak naravno i "ka tamo". ti nisi izuzetak. ceca sedi napred, ali je uvek mozesh mititi chokoladama i slatkishima, pa da ona sedi nazad :lol:

Mislim da si propustio, ali, ponovićemo, nije problem.

26.12.2008, vreme dešavanja, recimo da je 20h, da bi ljudi koji rade stigli na vreme, mesto - restoran u Kulpinu.

db

Ipak postoji nada da cu do ponedeljka da javim da dolazimo dragi i ja. Zavisi od njegovog posla i prevoza, ako negde ima praznog mesta u/na kolim, motoru, avionu, helikopteru, pa i biciklu...( vlazno je i vetrovito za rolere ). ;)

1. Deda

2. Sboris

3. Magrit

4. Bandida

5. Bigboy

6. Bilja

7. Kuzma

8. Branka

9. Micens

10. Bishke

11. Gospodža

12. Pavle Pekovic

14. Ceca

15. Gremlin

16. Underdog

17. Kosara

18. deus&machina

19. Mina

20. Nemanja

21. Slavica

22. Alen

23. Snežana

24. Geza

25. doomster

26. Jelena

27. Tanja K

28. Uljez Milica

29. Jelena 4LC

31. Kizavuka

32. NShappy

33. Zeljka

34. Gizmo

35. Gizmolina

36. Monte1

Dok mi Marinowski, dvojac Hell-Lo i Set ne potvrde svoja prisustva, ovako stoji spisak.

Što se menija tiče, biće znači kao i prošli put .. red ovoga, red onoga .. čorba svakome, a kasnije na sto idu ovali sa novosadskom karađorđevom (šta li je to), pileći ražnjići, punjeno pileće belo i natur sa pečurkama ..

Količina zavisi od broja, ali to ću već ja da se dogovorim sa restoranom. Danas očekujte informaciju o cenama kao i o krajnjom roku za prijavu.

Sad, restoran, lokacija, datum, vreme ..

PETAK 26.12.2008. večera počinje oko 20h

Restoran Lipa u Kulpinu.

Organizovani Konvoj: pokret u 1915 sa parkinga robne kuće Merkur.

Beograde, evo uputsvo ..

Isključivanje sa autoputa za NS, idete pravo ... pravo .. prolazite pored OMV pumpe sa desne strane (čisto kao orijentir), nakon toga, očekujte dva železnička nadvožnjaka ispod kojih prolazite, i odmah nakon toga, sa desne strane vidite Merkur. E na toj raskrsnici skrećete desno. Sada idete kao za Rumenku, Bački Petrovac i šta još već ne.. Izlazite iz NS, nastavljate pravo, prolazite kroz Rumenku (nikuda ne skrećete, samo pravo), nakon toga sledi Bački Petrovac, gde negde očekujte skretanje za Kulpin desno.

Restoran je sa desne strane, Lipa je ime, imate ispred stara zaprežna kola

db

PS Google uputstvo za dolazak do dvorca, koje može poslužiti i za restoran - koja raskrsnice pre je restoran.

http://www.panoramio.com/photo/1706544

db