Jump to content

Slike membera DZ

Qbanux
 Share

Recommended Posts

• Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja kao žena koja pije vino- uopšte ni ne pušim, nego grizem cigaretu- pogledaj malo bolje...

Mogao bi ti da me naučiš da pušim......ha.....hi hi....

ti kao zena koja pije vino mani se cigara

pij vino...

P.S. jeste li znali da su poljubac u usta izmislili stari rimljani kako bi provjeravali jesu li im zene pile vino dok su bili odsutni :D jer ako je zena pila pice ciji je vlasnik njen muz, muz je dobijao razvod odmah, a zena dozivotnu sramotu :P

ne znam, mene su uvek nervirali ovi likovi sa gitarama, mislim ne ovi na bini, nego ovi hipi likovi oko kojih se okupi hipi komuna i onda svi pevaju gay pesmice...patetichno...u svakoj shkoli postoji bar jedan lik sa gitarom koji svira balashevica, bajagu, gans'n'rozes i ostala hippie-gay-teenage sranja...sledeci put kad vidim lika sa akustarom, shutnucu ga u jaja!!!

ne znam, mene su uvek nervirali ovi likovi sa gitarama, mislim ne ovi na bini, nego ovi hipi likovi oko kojih se okupi hipi komuna i onda svi pevaju gay pesmice...patetichno...u svakoj shkoli postoji bar jedan lik sa gitarom koji svira balashevica, bajagu, gans'n'rozes i ostala hippie-gay-teenage sranja...sledeci put kad vidim lika sa akustarom, shutnucu ga u jaja!!!

Bravo Њ. Slažem se i više nego 100%. To su boranije najgore.

Sta trpate vas trojca, od NJ pa na dole :D :D :D

Ako svirate gitaru, POTPISUJEM da ste je bar jednom nosili u shkolu i sharmirali

devojcice iz nizih razreda...a ekskurzije bolje da ne pominjem :D :D :D

GARANT STE SVA TROJCA SVIRALI PESMICE GRUPE "RUZ", "CRVENE JABUKE" ili "BAJOONETA"

:lol:

Sta ces...Dziboni nije imao album u to vreme, sada bi to drljali :D :lol: :D