Jump to content

Local Motors Competition

markovicd.
 Share

Recommended Posts

evo ucestvovao sam i na ovom takmicenju ... ;) dizajn vozila za manhattan koje ce da ide na drugi pogon ... samo da nije benzin ....

ja sam odlucio da spojim Muscle cars sa nekim malim autom tipa minijem ili fiat 500 ...

evo pa ko zeli neka glasa za mene... potrebna je registracija ali dobro ;)

http://www.local-motors.com/entry.php?e=429

Rekao bih da se vidi mali premor u tvom radu. Odmorti malo i napravi jednu 10-15 dnevnu pauzu od svega.

Znaci onaj prosli ti je bio vau i kao prezentacija i kao rad ovaj je vec onako,u 50 radova ga mozda ne bi zapamtio.

Jbga, nemoze uvek na punom gasu da se radi mora malo i naler da se vozis.

Gde nalazis te konkurse?

meni se ideja svidja. i sam crtam ovakve, muscle b segment autice. ali, kod tog segmenta (ne znam sta se trazilo na konkursu) je valjda poenta na gradskoj voznji. a staklene povrsine na tvom konceptu su malo vece od onih na oklopnom transporteru. mislim, moze autic da ima senzore, kamere, radare i sta sve ne, al ako ne vidis semafor ocima nego na tv...bzvz. i onda ovi tockovi od betmobila...mislim.. :D vidi se da je na brzinu bilo, kao da nisi razradjivao proekat. al ideja je fina.

a staklene povrsine na tvom konceptu su malo vece od onih na oklopnom transporteru.

i meni je ovo prvo palo u ochi... manhattan je sav otishao u visinu i ajd.. "urbano-zivopisan" je, te bi mozda skroz providan krov bio sasvim fin i odgovarajuci. takodje je i zakrchen, te se mnogo stoji na semaforu a malo vozi, pa bi vece staklene povrshine smanjile klaustrofobiju. ovo sve govorim na osnovu onoga sto sam video u filmovima, ako je u realnosti drugachije slobodno me ispravite

ma znam da sam zbrzao... kada sam debil... hteo sam da pokupim glasove u pocetku ... ali onda sam zazalio sto sam poslao ovakve perspektive... !! :((

evo ispravio sam sa 3dom .... koji sam cisto onako odradio ... da imam.... nije mi dugo trebalo pa reko ajde ....

evo novi plakat ... ;)

i verujte mi nisam se ja josh umorio... niti cu ... ovo je samo jedan kix ( moja greska i brzopletost ) nece se ponoviti ...!!!

www.darmar-design.com/41.jpg