Jump to content
mr.sch

Schiedsgerichtsvereinbarung

Recommended Posts

fiSCH.jpg

Теравши своје крдо диљем Дивљајн Западоне, реших да мало застанем овде, заузмем какву згодну парцелу за испашу,

а заузврат да вам плаћам повременим визуелним испадима, у распону од ничега до можда, (по)нечега. Како кажу, ако

не очекујете ништа, добићете свакако, више од тога, а ово би требало да заврши као једна лежерна, смешкава тема.

П.С. За оне са јефтинијим улазницама, једно мало појашњење око моје (не)интеракције: на ДЗ никада не пишем чисто

текстуалне одговоре, зато имајте разумевања за моје јављање, које некад неће бити инстантно. Пријатан боравак :)

Posto vidim da si tokom boravka na divljem zapadu malo zaboravio srpski, daa ti pomognem: "instantno" se na srpskom kaze "trenutno", a rec "interakcija" se kaze "uzajamno dejstvo" tako da u stvari izraz "moja interakcija" ne znaci nista. Inace, super su ti ove ribice...

fiSCH001.jpg

Тханкс :rolleyes: Јес вала, међ тол'ким грлима, мало се разљудих, ал' овде у Сербистану то се не примећује - к'о да сам код куће.

Надам се да сам инстантно тренутно одреаговао, и да ти је моја интеракција наше узајамно дејство пријало. Мени јесте.

Ovaj mr.sch je neki lažnjak, mislim... ovo nije realno

100% ima tim od 10-ak kreativaca koji mu smišljaju ove ludorije :P :D

PS ako je neka droga, hoćeš li mi reći na pp gde i šta da tražim? :D

Veoma bi voleo da vidim neki tvoj strip, jer tvoj crtez govori da si sigurno vec radio? A i dobra prica ti ne fali, pa... Moze li negde da se vidi? Poz. i postovanje.

uh ovo gramaticki dizajn je mnogo kul, a bas onako to treba zalepiti preko onih bastion plakata za pena party i zurku pre nje gde su zaboravili tacku na rednom broju lol

fiSCH004.jpg

Натерасте ме да накуцам коју :angry: Елем, хвала свима на досадашњим коментарима, без којих не би било ни одговорадова,

хвала за корекције правописа, надам се да ме колега није погрешно схватио. ПС јесте дрога, пиратерију не спомињемо,

па се снађи сам за најновију верзију. Стрип има да сачека, док ископам оно мало јада (те фазе ме каче сваких 10 година,

те је сад, хронолошки, време да урадим нешто на стрипу поново) ускенирам и видим где ћу га поставити. Новосадисти су

већински у управном одбору ове теме, па ћемо видети куд "плови овај брод". За слику гарантујем да је аутентична, тако

да можеш да одахнеш - нема друге главе, само две руке, и по једна нога на сваком боку. Е сад, можда тебе интересује и

рендгенски снимак, али то је већ најстрожије чувана тајна :blink: "Пружиш прст и останеш без целог... прста?" :rolleyes: Ви'мо се!

Neko je vec radio slicne "fractal fingers"! Ne mogu sad da se setim... Znam da smo ucili na faksu u okviru viz. matematike. Seticu se! Naravno ne u ovakvoj "izvedbi". Dobra primena stare ideje. Poz.

fingers.jpg