Jump to content

Malo inspiracije za sve...

headcutter
 Share

Recommended Posts

• Replies 938
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kad ovo budnu videli nasi photographi, ocekujem povecanu pojavu oboljenja jetre, pankreasa i ostalog utroblja izazvanog neumerenom konzumacijom a glede socijalno & profesionalne promocije... a da, pomenuti napici najboljse deluju pomesani sa C2H6O i jos ponecim. Kreativnost zagarantirana.

• 2 weeks later...

a ja trpam...samo da bi ti imao prvu na sledecoj stranici, pa da budes hero of the month...a ti nista.

& jebo te komentar..

ajda sada...mislim da je sledeci dobitni.

postavi ono sto ti voles!

jedva cekam sutra!

koza mi nostre!

ts, ts .... postovani koleza mlogo ste mi nesto neurozni, a i proseljacili ste se nesto kanda :mellow:

Komentar ko komentar.... tvjka slika oslikava tebe moj komentar mene i sta sad tu komentarirati, jos na takav nacin... ili je sloboda misljenja nepozeljna.

Licno&personalno mislim da neke stvari nisu za zajebanciju, kao onaj smrad sto je furao onu Bleneton kampanju sa krvavim uniformama ( ah, da bio je politicki korektan :puke: ), tako i ovo koketiranje sa mafijom i garotom je izvan svake price.

Mozda je to privlacno nekom ko takve likove zna samo iz sripova i filmova. meni je muka od njih. Bese neka igra Good Father ili mafija, ne secam se, kada sam video o cemu se radi bacio sam disk, a da ih gledam po nekim fensi reklamama..... ocu al prekljuce.

E, tako .... dobar deo tvog pisanija nisam razumeo, al" nije bitno, ko da ja moram sve da zam. Aj, pa uzdravlje :)

• 2 weeks later...