Jump to content

Peugeot OMNI

markovicd.
 Share

Recommended Posts

@SuperStaljin,braknur tema konkurse je bilo vozilo buduceg Megapolisa koje ce biti eco friendly i koje ce zadrzati karakteristike 21 veka... samim tim sam stavio tockove ovakve da bih moglo da se parkira lakse i da se vozi ..

@Crayzee™ naravno sada josh jache i bolje ... :)

@GOKSIMASTER hah hvala... patchevi a neki delovi jer nisam imao vremena su trim ...

@okmijun da, da ... samo pili smo kiselu vodu :)))))) salim se ... ali mogli bi neko okupljanje opet... sve sam sam odradio ... od pocetka do kraja ... cak nisam hteo ni da prihvatim pomoc od ljudi koji su mi je nudili ... hteo sam da ceo zadatak bude samo moj ;)

@wwirus rad , rad i rad... :)

@crash heh hvala :)

@lisa hvala :)

od svega sto sam procitao najdrazi komentar mi je bio kada sam video da je neko napisao "talenat" ... jer kada sam isao na pripreme za arhitekturu ( koju nisam upisao ) ... mnogo sam zaostajao sam crtanjem za drugima... dok su oni crtali avione, kamione ja sam crtao cica glise... ali sam oduvek znao sta hocu da budem za razliku od njih koji nisu znali sta hoce da budu... josh tada mi je receno da nisam nesto specijalno talentovan ... a onda nisam upisao arhitekturu ... bio ocajana a onda skapirao da sam je upisao da bi radio ceo zivot pogresnu stvar... za 2 godine sam se preporodio ali sam zato radio po 6-7h dnevno ... jer meni to dodje kao zabava a ne kao posao ...

sve u svemu nisam usao medju prvih 30 ... :( ali videcemo dalje...

uzgred imam josh jedan projekat koji sam radio .... dizajn naocara ... sa fenomenalnom idejom ... to cu okaciti kada prodje ...www.opus-award.com konkurs :)

Po mojem skromnom mišljenju... uporediti ovog finalistu sa tvojim radom, je ko uporediti onu zaebanciju sa logoom za Evroviziju, sa najboljim radovima koji su tada bili u konkurenciji.

Stvarno mi je mnogo čudno da je ona mala karikatura od vozila ušla u finale, dok tvoj rad nije ušao ni među prvih 30.

Pogledao sam i animaciju što si okačio i moja jedina zamerka bi bila što nisi objasnio način na koji bi vozilo moglo da ide postrance i da se rotira oko svoje ose (što bi rešio jednim točkom u sredini auta i samo si trebao kamerom da pokažeš taj točak... ili preko wireframe-a na neku foru).

@bobi ... pa dobro sta ces ... nismo mi u ziriju pa da biramo ... :)

pa 5 plakat objasnajva kako se auto tako krece... ovo su posebni omni direction wheels ... koji mogu da idu u svim smoerivma... postoji i patent za to iz 1960.... sve pise... sami tockovi ovo sve rade ...

srednji tocak nije potreban ;)

heh

svaka cast, prijatno sam iznenadjen celokupnom prezentacijom,

no dizajn je previse konvencionalan! mislim, lici mnogo na audijeve modele koji i sada postoje, pa nesto na putu do automobila iz I robot!

to mi se ne svidja!

inace skidam kapu :)

Poshteno si se potrudio.Perfektno realizovano-nema shta.

O dizajnu vech trishta svashta se moze rechi-ali ipak sudechi po finalistima...vishe se trazilo nekonvecionalnost (a bogami i nepraktichnost :) ).

Shteta shto nisi ushao u bar prvih 30.

poz

pa lik je ocigledno lagao... chak je i pismo bio napisao... :))

ali dobro ne biramo mi pobednike... meni se SEED najvishe svidja ... ;)

inache pojavio se omni u spanskom top sppedu ( online ) i gomili drugih sajtova... kao revolucija ... jer su tockovi ovi stavljeni na njemu ... ako ukacete peugeot omni na googlu izbacice vam linkove... ja sam poslao topspeedu nasem email... ako hoce da rade intervju i clanak sa mnom o peugeot omniju ... oni su rekli da hoce... sada cekam odgovor da se dogovorimo....

evo josh par rendera... ovaj put ja pored kola... da imam :)

jaiomni1ec4.jpg

jaiomni2nf0.jpg

da denise slazem se apsolutno :)) .. .evo i ono sto sam obecao da cu da okacim .. ali nikako da se setim... skice od kojih je sve pocelo ... hemijska na a3 papiru ( po 2 na jedno ) ... pa je ukombinovano ... i fotoshop ... od ove odozgo i sa strane je sve pocelo ... ;)

skiceplakatmw3.jpg

• 3 weeks later...