Jump to content

Moj najbolji Macro Part II

Recommended Posts

• 2 weeks later...
Molim te reci mi da li si kupio "tubu" onu jeftiniju varijantu ( 20 -tak eur) ili onu skuplju varijanu preko 100 eur... da li si koristio sva tri dela za slikanje ove muve ili..?

Tuba je kostala 10 evra + PTT :lol:

Koristio sam samo 2 dijela jer sa trecim moras imati betonsku ruku pa da slika ne bude mutna.

Uskoro slijede nove slike pa cemo vidjeti kako ce vam se svidjeti.

veliki pozz.

• 6 years later...

Voleo bih da gresim, ali tesko da je tako. Mislim da sam na jednoj fotografiji procitao ime Igor sto je verovatno pravo ime @Igorka, a pravo ime drugog autora je Stanko. U svakom slucaju jedina zajednicka fotografija ovih autora je pomenuta muva sa kapljicama, a i koriste drugacije objektive.

Povremeno volim da gledam fotke kolega makrondzija i slucajno sam naisao na ovu sa kapljicama za koju sam bio siguran da je sa zone. Sumnjivo je i to sto je napisano da je ova muva fotkana posle kratkog pljuska, a svako ko se razume u makro zna da ovakve kapi nastaju samo ujutru od rose ili magle. A tu je i nemanje exifa.

U drugoj temi mi se cini da je i kolega @Miljko KG malo sumnjicav pa je postavio pitanja na koja nikada nije dobio odgovor http://www.dizajnzona.com/forums/index.php...st&p=633615 Naravno, za tu fotku ne postoji nikakav dokaz da je krivotvorena.