Jump to content

3 novije slike

MaaY
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...

Evo da pojasnim svoje hvale na račun tvojih radova, za razliku od mnogih, pa i mojih koje sam stavljao ovde.

Prvo, mislim da tvoji radovi predstavljaju u potpunosti umetnička dela u najširem i najužem smislu, a ne samo suve koncepte, skice, experimente i pokušaje. Imaju priču koju treba da pričaju, i na neki način su vrlo suptilni, a u nekim momentima i pomalo napadni. U nekim radovima je to izbalansirano na najbolji način, ali to ne znači da su ovi drugi lošiji, već samo da nisu možda za svačiji ukus i osećaj koji slike daju posmatraču. Izvedba je odlična, šta god drugi rekli izvedba odgovara priči i uvek može to ovako ili o nako, ali kad se vidi gotovo delo i priča lako je preraditi i usavršiti, ali zašto, priča je završena tu i slika je gotova onda kad potane najzanimljivije... tu se treba stati i odmeriti da li je nasavršenosti čine u stvari savršenom ili ne...važno je da je priča ispričana.

Eto barem sam posle mnogo vremena izašao iz svoje kripte da prokomentarišem nešto :) :) :) Hvala!

Absolutely marvellous!!!

Prva je po meni nesto nestvarno dobro. Gledam... gledam i... jos uvek gledam i svaka cast!!!! A naravno, pogledacu jos nekoliko puta, i staviti je u Bookmarks.

Slazem se za ram na ove druge dve ali to je ipak ostalo u senci onoga sto se dozivi pri samom pogledu na sliku i neverovatne utiske koje ostavlja rad.

5 zvezdica od mene :)

Heh evo kopao sam nesto po nekim starim radovima i pronasao jedan zanimljiv rad jer upravo me tada neko upitao kako da dobije neki slican look sa fotografijama. Napravio sam neku kao mrtvu prirodu uslikao i za par minuta obradio. Da me neko pita sta sam tacno uradio nemam pojma:) Moracu da snimam sve sta radim i pravim neke tutoriala pre svega za sebe, mada ih ionako jako teško pratim bilo da su video ili tekst-slike formatu :( a uvek volim da vidim tutoriale na netu, ako do ničeg drugog onda do nekih ideja. Elem, evo te slikice nije nesto, ali je zato osoba kojoj sam to pokazao i usavrsila taj metod, pa sad radi prilično dobre obrade.

img0054copycopyqv2.th.jpg

Heh evo kopao sam nesto po nekim starim radovima i pronasao jedan zanimljiv rad jer upravo me tada neko upitao kako da dobije neki slican look sa fotografijama. Napravio sam neku kao mrtvu prirodu uslikao i za par minuta obradio. Da me neko pita sta sam tacno uradio nemam pojma:) Moracu da snimam sve sta radim i pravim neke tutoriala pre svega za sebe, mada ih ionako jako teško pratim bilo da su video ili tekst-slike formatu :( a uvek volim da vidim tutoriale na netu, ako do ničeg drugog onda do nekih ideja. Elem, evo te slikice nije nesto, ali je zato osoba kojoj sam to pokazao i usavrsila taj metod, pa sad radi prilično dobre obrade.

img0054copycopyqv2.th.jpg

Mene često pitaju kako to radim i stvarno ne bih znala da objasnim,morali bi sedeti pored mene i gledati ili snimati. :)

Sviđa mi se kako si obradio fotku,naročito boje i textura zida.

m_ac36419d923c1dcbed622551892ee470.jpg

Ovo sam napravila da bih pokazala prijateljima od kojih fotografija je nastala slika Dečak i jabuka,pa možda bi bilo zanimljivo to i ovde staviti...

^

skini camtasia studio ( piratski narafski ) i snimaj dok radish neku sliku.

:)

a mogli bi i da iaberemo par slika, i onda radimimo manipulaciju, neko krene, neko doda itd..:)

Probacu jednom to sa snimanjem... :) A ova zajednicka manipulacija nije losa ideja!

• 3 weeks later...
  • 2 years later...