SiniSHa024 Posted July 13, 2008 Report Posted July 13, 2008 Da li neko moze da mi objasni šta je to šalovanje serklaža??? :blink: Potrebno mi je za seminarski. :unsure: HVALAAA!!! :D
BugarskiB Posted July 13, 2008 Report Posted July 13, 2008 nemo' me držiš za reč al' to je valjda šalovanje (stavljanje oplate za betoniranje) onog dela koji povezuje zidove (iznad zida). Veoooooooma moguće da grešim :D PS omašio si forum :P
stalja Posted July 13, 2008 Report Posted July 13, 2008 Mene interesuje da li paradajz cveta 2x godishnje?
SiniSHa024 Posted July 13, 2008 Author Report Posted July 13, 2008 Pa dobro hvala ti u svakom slucaju! Mada ima tu jos ovakvih pitanja! : D
SiniSHa024 Posted July 13, 2008 Author Report Posted July 13, 2008 Ne biseru, paradajz cveta vise puta godisnje! : /
Christopher Carrion Posted July 13, 2008 Report Posted July 13, 2008 Predlozi i pitanja Ukoliko imate neka pitanja u vezi sa sajtom i forumom, ili neke predloge, izložite ih ovde.
Recommended Posts