Jump to content

Potražnja vektorskih sitnica

passion8
 Share

Recommended Posts

• Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 3 weeks later...

Da li neko možda ima neko šemu standardne kutije za cigarete?

Bio je svojevremeno okačen neki konkurs u sekciji za konkurse i tamo je bio prikačen fajl sa šemom ali ne mogu nikako da ga nađem...a moj fajl se negde zagubio :unsure:

• 2 months later...
  • 4 weeks later...

Treba mi Imlek kravica, ne natpis moja kravica koga ima na serbianlogo, nego bas crtez kravice. Radim za firmu koja saradjuje sa Imlekom i moram da ubacim sliku kravice na naslovnu. Naravno oni su iz Imleka dobili jpg. u vrlooo niskoj rezoluciju. Nemam vise zivaca da se cimam sa njima i da ponovo i ponovo objasnjavam da mi treba vektor! Sve znate pa ako neko ima !?!?

Hvala mnogo

koliko je hitno?

ne mogu da stignem pre večeras da iscrtam,nisam kod kuće.

neka neko od moderatora izbriše gornji post,net mi nešto zabagovao :I

E pa ne mogu da verujem! Ako te ne mrzi ti pokusaj da nacrtas, nije previse hitno. Vec su 7000 puta menjali tekst. Radim dve brosure vise od 15 dana. Zar to nije njima radila Grey agencija. Secate se one akcije (nagradne igre) redizajniranja kravice. Bila sam gotovo sigurna da je neko ima kao vektor. Razmisljam da li da te uopste cimam ili da im samo puknem na koricu to sto su poslali. Kakva neprofesionalnost.

Sad probao malo na osnovu ove sličice. Detailed Illustration preset u Ilustratorovom live lraceu ti daje odličnu osnovu (ako te mrzi ručno da iscrtaš), posle koje ti treba desetak minuta samo da popraviš linije.