Jump to content

Potražnja vektorskih sitnica

Recommended Posts

• 2 years later...
  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Људи јел има неко заставе и заставице разних облика.Хвала пуно.Иначе сајт је врхунски , нашао сам доста занимљивих и преко потребних ствари.Поздрав!!!

• 3 weeks later...

Dosta se buvljak/halo oglasi varijanti nakotilo u poslednje vreme, pa smatram da bi trebalo da imaju i prigodan topić™. Dakle, gledajte da sama Vektorska grafika ostane kao poligon za učenje und napredovanje, a leba bez motike može ovde ili na torentima (koje smo zabranili, tj. inviteove za trackere).

Problem je sto svako ko zna da pise i nacrta kvadrat danas se bavi grafickim dizajnom. I da stvar bude gora i inzenjeringom (crtaju sacuvaj boze ambalazu i kojesta bez ikakvog pravila i smisla)

Nazalost to se nemoze spreciti nicim. Buvljak ce u Srbiji zemlji uvek da radi , a oni koji pokusavaju da odrade nesto autenticno bice u senci onih koji to urade JEFTINIJE :) Tako da se ne vredi nervirati :)

Ali zato smo mi tu, antilebakrozmotike varijanta, specijalna pravednička jedinica DZ koja će naučiti nepismene da vladaju krivama poštovanog g. Beziera, kljaste da hodaju, zabludele da nađu spasenje, akaunte da uklope ivent u budžet, juzere da umeju da podese Opcije teme u Standardni pregled... i još 24hiljadesedamstočetrdeset drugih magija. Treba samo slušati naše preporuke.

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
Fiat multipla blue print - ima li ko?

-> 3067 960 Grafix

"Dobar dan, ja sam dizajner, i jedan od mojih klijenata treba da brendira auto, ja bih zeleo da mu prikazem najdetaljnije moguce kako bi to izgledalo, a posle bih stampao kod vas, ako mu budem prodao ideju... Da li mozete na mail da mi posaljete skicu za Fiat Multipla auto"

-> 3067 960 Grafix

"Dobar dan, ja sam dizajner, i jedan od mojih klijenata treba da brendira auto, ja bih zeleo da mu prikazem najdetaljnije moguce kako bi to izgledalo, a posle bih stampao kod vas, ako mu budem prodao ideju... Da li mozete na mail da mi posaljete skicu za Fiat Multipla auto"

"Dobar dan, ja sam nadri-dizajner. Inače nisam lažov, ali mi je jedan od admina Dizajn zone savetovao da Vas lažem kako ću kod Vas štampati kako bih mufte izvukao blue print Fiata Multipla, napravio dizajn i to štampao kod sebe."

Hvala ti Headcutter-u.

Našao sam u međuvremenu.

Treba mi automobil a može i više, u eps, corel...ili nekom drugom vektorskom formatu.

Bitno je da je u 2 boje (2 lajera) ili što manje, pošto je predvidjeno za sečenje na samolepljivoj foliji.

Ovako nešto (mislim da je Ford), ali ako nema isti može i drugačiji...bitno je da lepo izgleda sa što manje boja.

Ako znate neki sajt sa takvim stvarčicama, a da su besplatne, upišite.

Pozdrav.

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...