Jump to content

Belgrade Design Week 2008 GHOST PROJECT 08: FOR REAL

kasapa
 Share

Recommended Posts

evo me opet drugari ...

ovaj put nisu satovi ( ha ha ha ) ...

ajd komentarisite moj rad sa beogradske nedelje dizajna ....

puzzle room - by Kasapa

3d support : Milan Stankovic www.just3d.org

puno pozdrava svima ....

ozezite ....

post-14304-1212953579_thumb.jpg

Skroz je kul,ali meni ovo nekako vishe lichi kao pokuhaj da razbijesh monotoniju u izradi nameshtaja i celokupnog izgleda enterijera,neshto tipa vishe je izlozbenog karaktera nego za serijsku proizvodnju,ali skroz je kul, i svidja mi se nachin na kome pristupash dizjnu.Skroz je dobar experiment, ovakvih radaova bi trebalo da bude vishe po sajmovima nego klasichnih komada nameshtaja.Bravo Kasapa.Samo reshi problem sa ovim stochicem mnogo je nizak.Ali ideja+ozbiljnija analiza+odabir pravih matrijala, odlichna stvar.Poz.Iskreno jedino mi se ne svidja kako si reshio ovu policu za knjige,indentichne su i stoje jedna pored druge(monotono) ja bi ih malo rashtrkao tipa gore,dole+levo desno,tako nekako,pokushaj.

Skroz je kul,ali meni ovo nekako vishe lichi kao pokuhaj da razbijesh monotoniju u izradi nameshtaja i celokupnog izgleda enterijera,neshto tipa vishe je izlozbenog karaktera nego za serijsku proizvodnju,ali skroz je kul, i svidja mi se nachin na kome pristupash dizjnu.Skroz je dobar experiment, ovakvih radaova bi trebalo da bude vishe po sajmovima nego klasichnih komada nameshtaja.Bravo Kasapa.Samo reshi problem sa ovim stochicem mnogo je nizak.Ali ideja+ozbiljnija analiza+odabir pravih matrijala, odlichna stvar.Poz.Iskreno jedino mi se ne svidja kako si reshio ovu policu za knjige,indentichne su i stoje jedna pored druge(monotono) ja bi ih malo rashtrkao tipa gore,dole+levo desno,tako nekako,pokushaj.

Hvala puno na odgovoru ...

Normalno sve sto si napisao probacu da promenim ....

Smatram da bilo koji kreativac ne sme da bude sujetan kada mu neko nesto kaze o njegovom radu zato sam i okacio rad da bih mogao nesto nesto da naucim od VAS ISKUSNIJIH SA ZONE ....

BRAINSTORMING ZAKON KADA SE PRAVILNO PRIMENI ....

AJDE U ZDRAVLJE ....

:puke: Мање приче, више рада. Креативац је чудна сорта, тешко се дефинише и не подлеже учмалим схватањима света, да је тако био би рачуновођа или пи-ар. Према томе доста са тим међусобно уважавање штрикала ми баба фазонима, и мало више рада а мало мање теорије. Да сви толико причају, још увек би седели на каменој клупи и теоретисали о томе да ли је Земља равна или округла. Има политичара па нек они серендају, а ви дизајнери цртајте, шмирглајте, моделујте, фарбајте, БРЕЈНСТОРМУЈТЕ што би реко наш рођак Касапа.

Ај` уздравље!

Fina je ova soba ....

Bila sam na week -u i na pocetku kada sam gledala ovo nisam do kraja ni provalila o cemu se radi tek na kraju.

Pitanje za ostale iz struke od cega bi mogao da se napravi ovakav namestaj .

pozdrav umiljata gaga

^

Sto i stolice bi mogli da se naprave od medijapana vrlo lako, mada mislim da bi bio interesantan pristup ovome prviti ih ekstrudiranjem plastichnih pena koje su kao sundjer samo malo tvrdje, mislim da smo pricali u jednoj od tema o njima. Bilo bi bash kul da se od toga naprave jer bi bile prilicno lake a u isto vreme chvrste i mogle bi da se proizvode na kilometre :) jer bi izlazile u jednom profilu i sekli bi ih samo na zeljenu visinu.

Police bi mogle da prodju u varijanti od savijenog pleksija ili neke plasticne mase. Opet dolazi u obzir ekstrudiranje plasticnog profila i secenje na dimenziju dubine police, samo sto ja u zivotu nisam video toliki alat za ekstrudiranje, mada kad pogledam onaj diskaveri, ameri imaju sve sto ne bi imali i toliku mashinu za plastiku :)

Aj` uzdravlje!

• 1 month later...
evo me opet drugari ...

puzzle room - by Kasapa

puno pozdrava svima ....

ozezite ....

Ej a gde ti one kravate i kupaci kostimi to ti nila bas dobra fora

pozdrav komsika

evo me opet drugari ...

puzzle room - by Kasapa

puno pozdrava svima ....

ozezite ....

Probaj da ovu 3D prezentaciju dignes na neki nivo, ovako si umetnik zayebant sa kesom na glavi pa sve malo deluje kao shega, ok je to, al.........od tog se nesh leba najesti.

Inace ima dosta tih slagalica u poslednje vreme po svim konkurisima za namestaj, ovaj tvoj je ok.