Jump to content
Stoff

Flexo i letterpress štamparije

Recommended Posts

Pozdrav svima

Već danima pokušavam da nađem kompletan spisak štamparija koje rade UV letterpress i/ili UV flexo, sa pripadnim telefonima. Većina firmi za koje sam čuo ili nemaju sajt ili imaju a ne radi. Još je gora situacija sa telefonskim imenikom. Molim pomoć svih upućenih.

Udri search za Beograf Beograd, Alpack Subotica, Birografika Subotica (nisam siguran da li jos rade), Ekografoduga (il tako nesto)... imas one u Gornjem Milanovcu, al sam zaboravio ime... :)

Za Alpack sam siguran da rade full UV flexo, za ove druge ne znam, al` eto pocetka pa kopaj dalje.

edit: setio sam se Tipoplastika iz Gornjeg Milanovca

Pozdrav,

sve zavisi za sta ti treba ali evo nekoliko Yu- label, Promedia, Labelpro,Beograf... - Beograd

Alpack, Birografika Luks,Klasik trade.. - Subotica

Ministampa, Ekoprop,Pet Pak - Novi Sad

Compart - Backa Topola,Sitoplast - Ratkovo, Rpdoo,Spektar,Pairprint...

I mnogi drugi - ako ti trbaju brojevi javi se na PP.

:)

ah .. gornji milanovac:D

tetrapak, tipoplastika, spektar, roloflex.. ima ih jos 3-4 :D

inace je milanovac centar balkana za flexibilnu ambalazu .. :)

bar nekad bio :D

ah .. gornji milanovac:D

tetrapak, tipoplastika, spektar, roloflex.. ima ih jos 3-4 :D

inace je milanovac centar balkana za flexibilnu ambalazu .. :)

bar nekad bio :D

Evo i mene da se javim! Ne stizem nikako, dolazi nam GAZDA Tetrapaka, nas drugi tata. Inace on je 1929. godiste :)

Zato je sad spremanje celokupne firme :)

Pored Tetrapaka i Tipoplastike, napominjem PAPIRPRINT, koji je postigao izuzetan kvalitet stampe, otiska... znaci ubedljivo najbolja flexo-stamparija u Srbiji (a bogami uskoro i duboka stampa), onda tu je Belcom, Foka, Spektar, Roloflex, RP (nalepnice vrhunske stampe)... Beograf je izgubio trku, a koliko znam - tu su sve kadrovi iz GM (ex-tipoplastika)

Ljudi, najlepša hvala za ovo. Red je da priznam šta će mi ova informacija, tražim kupce za repromaterijal za flexo UV štamparije.

Nadam se da se ovo ne smatra reklamom.

Respektabilni strojni park kod mnogih firmi, ali vidim da malo njih radi narrow web (etikete, shrink sleeve i sl.) - Yu label, RP, Compart, Eko grafo duga...

Beograf, Papirprint... rade sa wide web strojevima, bakar i flexo velikog formata i prilično sam siguran da im flexo nije uv