Jump to content
veve

[RAD] Jos Malo Interijera

Recommended Posts

a gde je pena u kadi, ne ne ne valja nista od ponovo sve :)

sta sad sam tek vido da nema ribice u akvarijumu, aaaaa nema sanse da ti to prodje sine :)

:) i bre bazuka, tebi da promakne nesto... pogledaj malo bolje u kuglu..ribica je zuta tanka visoka.... malo dole desno od centra :)

a devojka cije su sandale je otila da se istusira... posle toga sam slikao kupatilo.... nazalos vec je izasla

hvala morder

:) pozdrav

Zuto-crno kupatilo je xtra! Na poslednjoj slici mi krevet deluje k'o za decu ili je prozor jako velik ili mi se sve samo cini :D

MA pusti enterijere..... gde ode zenska ?!?!?!?!?!

Salu na stranu. VeVe sta reci a sto jos nije receno. Zaista ce tvoji postovi postati mesto gde ce ljudi traziti eventualno neke sitne mane tipa muva ti se pokakila na staklo ili.......... krevet je mali, produzi ga za par milimetara ili.... dodaj jos jedan nabor na pokrivac.

Uh razvalio si ga , najbolju atmosferu ima ona druga slika. Nego par pitanja.

Ove enterijer radis za svoju dusu ili poslovno ?

U proseku koliko ti dugo treba do finalnog rendera i koliko dugo otprilike finalni render traje i koji je cpu ?

Jako lepo!

Neznam zašto se nekima ne svidjaju enterijeri, ja svaki put vidim nešto novo,evo i ovde naprimer.

Boje su jako lepo uklopljene... ima mnogo lepih ideja koje mi proširuju vidike,a najviše mi se svidja što izgleda tako futuristički a opet realno.

Jedino mi se nesvidja ona crvena statua u predzadnjoj slici (desni ugao do prozora).

Na pojedinim slikama se razilaze zidovi, možda malo cam.correct. ali ništa strašno.

A mogao si da staviš i neka osnovna podešavanja, kao i vremena rendera.

Da nešto naučimo. :)

Nepotrebno je govoriti o kvalitetu radova, pa cu to preskociti :)

Druga je NAJJACA, atmosfera neverovatna...

A najjaca soba je ona sa cipelama ;)

Pozdrav Veve, odmah da ti kazem da renderi izgledaju fenomenalno!!! ;) ^_^

Imam par pitanja:

- jesi zavrsio neku skolu za 3d ili si samouk?

- da li si naplatio nesto od ovoga i ako nije tajna, koliko (bar okvirno)?

- da li ti je neko do sada pravio probleme za autorska prava na evermotion ili si kupio pakete?

- da li modelujes nesto i sam ili uglavnom koristis evermotion ili slicne pakete?

Jos jednom svaka cast!

SVAKA CAST!!!

Jako lepa atmosfera, sve je super uklopljeno. Nego, kazi mi jel uvek koristis vray kameru, i jel koristis vray sun za osvetljenje?

ekstra radovi :D

:) u bre al ste se raspisali....

kao prvo hvala vam na komentarima...

a sad...

@galeb

Ma krevet je ok...prozor je veliki :)

@GOKSIMASTER

Ovi enterijeri su radjeni po narudzbini za zgradu koja se gradi u Beogradu....

od pocetka do finalnog rendera treba... hm....kako kad...nekad 1 dan za ceo stan, nekad jedna soba 5 dana... sve zavisi od mnogo faktora, jedan od njih su i casovi. Dok su ovi enterijeri radjeni ujedno sam imao i po 15 casova dnevno pa sam na projektu radio u medjuvremenu... uglavnom od23:00 pa do 3-4 ujutru .... pa u 9:00 ponovo casovi i tako skoro mesec dana :) da poludis...

sto se tice samog treajanja rendera i to zavisi od refleksija i osvetljenja koje koristim.... nekada za jedan render u 2300:x mi treba samo 2 sata na quad core e6600; a nekad pustim distributed render quad na 3Ghz +dual na 2.5Gh i render traje po 5-6 sati...

@modelman

pa moze se reci da sam samouk...ucio sam 3ds max bas davno u jednom studiu ali to je bilo pre 12 godina...

naplatio jesam, ali sorry ne mogu da kazem koliko...

sve modle koje imam sam platio na ovaj ili onaj nacin... vise onaj...

pa zavisi sta je u pitanju, kada mogu da koristim EM modele korisim njih kad ne mogu onda modleiram...

@white man

Uvek koristim Vray Sunce i Vray Kameru... daju mnogo bolje rezultate.

sto se tice podesavanja.. uh svaki put izmislim nesto novo... ali nista sto vec niste mogli da procitate po svim tutorijalima za vray... + malo magije i to je to :)

pozdrav svim i hvala jos jednom

Kvalitetno i detaljno kao i uvek. Samo kod kupatila si zestoko omanuo, uopste nije realno. Kad doticna izadje iz njega izgleda svakako, samo ne ovako :D

Ova druga bas ima atmosferu, kao da je malo izuzeta u ps ;)

Awesome Veve,2 i 4 render mi se jako svidjaju dok na nekima mislim da si malo zbrzao stvar pa ima nekih malih nedostataka (kapiram da je vreme odigralo svoju ulogu) ali sve u svemu zakon!

Aj odmori malo, ubices nas u pojam :D :P

Ma to VeVe vadi neke rendere ko zna od kad uradjenje sto ga cini jos vise advanced user-om jer ako je te naftalinske nekad radio tako, kako li tek sada radi ili je presao na onu drugu stranu.... znate ono..... tanka je linija izmedju genijalnosti i......... :-))))

ma sta li se---m i ja !!!

Kao i inače - vrhunski. Ali žuto-crno kupailo!!! :wub: Ne znam tačno šta je u pitanju - da li glossy staklo, kombinacija boja ili nešto treće - ali izgleda fenomenalno.