Jump to content

Jedna mala...

Recommended Posts

Sta je malo zuto u vazduhu ... Kinez nas`o bombu :) No ...

fotka je tvoja, sto znaci vrlo dobro dechache (nechu kazem odlicno, uobrazices se :))

Medjutim, okvir ... vidim da si poceo da eksperimentises sa okvirima, ali mislim da ovaj stvarno ne lezi ... meni nekako ubija super fotku. Imao sam nameru da samo uzmem onaj okvir iz "Flesh & iron" i postavim ovu sliku, ali sam se predomislio ... to ces ti uraditi ... naravno ako budes imao neko slovo "t" u soljici kafe :)

Hvala ljudi :)

@smena 8-pozadina je zid u mojoj sobi.

@mjesecina-matori u pravu si,malkice sam experimentisao,davno davno sam probao slicnu stvar pa me napljuvase(nikako da se opametim :D ), mislio sam da cu sad bolje proci :rolleyes: .Inace sam prvo probao okvir iz "flesh & iron" i tek je on ubio fotku nacisto <_< .Ako imas bolju ideju feel free to try ;) .

@froger-matori, samo ti postavljaj i ne obaziri se na mene :) .Sto se tice postavke i exifa, u pitanju je i dalje 40D sa pedeseticom na f/13,medjuprstenom i predlecima +1,+2 i +3.Osvetljeno sa 430ex u ciji difuzor je stavljen beli papir za stampanje.

Alo bre, ovo nema smisla. Ubijas nas u pojam.

Taman sam mislio da postavim komarce dok se... al' posle ovoga necu da se blamiram.

mislim da ste svi vi na makrofotografiji doprineli da se ovaj pod forum istakne od drugih. mnogo je kvalitetniji. uglavnom sve što se postavlja je baš super, zavređuje pažnju. ne znam kako je pre bilo, ali je sada mnogo dobro.

fotka, kao i predhodne - strava.

Hvala svima jos jednom :)

@Jaguar-cekaj dok se stara garda probudi(Kuzma,Geza,Dragisa i ostali(Tolimir na moju veliku zalost vise nece da              postavlja :( )) bice qqlele :D

@Moon-matori, kontam i ja sad da joj lepse stoji crni okvir iako mi se na prvo gledanje cinilo da zelena i crna ne            idu zajedno,anyway hvala za trud  :) (super je legao ovaj font)

@Darkves-hvala :) , u pitanju su neka prastara predleca "Aroma" :huh: mejd in Japan.

A da, imam jednu zamerku na Alexejev racun. Jeli, kazi nam iskreno ko ti je biro boju zida. Prvo sam i pomislio da je zid, ali sam posle odbacio ovu ideju kao neosnovanu. Kad ne mogu da ti pljujem fotke, onda bar nesto. :D Pridruzujem se i pljuvanju rama, iz principijelnih razloga, mada i nije tako los. ;) Nisam bas pristalica toga da svaki ram mora da izgleda ko umrlica.

Sto se postavljanja mojih novih slika tice stvari stoje ovako. Slikam, pogledam i nadjem jedno 10 mana. Gde bre smem pred vas "poznate pljuvace" da izadjem. Ima vremena da me "sahranjuju", jos sam mlad. Iskopacu nesto iz arhive od akvaristike pa cu da vas obradujem.

POZZ

"@Moon-matori, kontam i ja sad da joj lepse stoji crni okvir iako mi se na prvo gledanje cinilo da zelena i crna ne idu zajedno,anyway hvala za trud smile.gif (super je legao ovaj font)"

a be nije crn be ... teget je ... kontao sam da neces crno (znas onu pozantu narodnu "crno, pa se ne vidi" :P ), pa sam stavio bas bas teget koja se lepo uklapa i sa zelenom i sa nandzarastom ... zar se ne vidi da je teget :huh:

kazi nam iskreno ko ti je biro boju zida

u pitanju je lamperija :lol:

@Geza-hvala matori,bice opet 100-tka, samo da nadjem "vremena" :rolleyes:

a be nije crn be ... teget je ...

znaci da nisi rekao nikad ne bi provalio :mellow: ,definitivno mi je potrebna kalibracija :huh: