Jump to content

T-shirt portfolio

Recommended Posts

Fali ti cover page na poledjini! :P

shala..

Dosta dobro. Jako cudna tehnika i izvedba. Ne znam koliko su neke stvari izvodljive za stampu na majicama, ako ne racunamo preslikac, ali vrlo interesantno da ne kazem istripovano. evo rekao sam. Nekih zamerki nemam, osim mozda jedino na sestoj strani slika sholja je morala biti bolja a i na nekim slikama se bas vidi Photoshop, sto mi smeta. al nije strasno.

pozz!! :)

E meni se svidjaju ideje ali mi se ne dopada realizacija. Ta kombinacija amaterske fotke u kombinaciji sa stilizovanim elementima. Ovi vektori, da li zbog boje ili formi, ne deluju mi bas atraktivno.

Mom ukusu i senzibilitetu najvise odgovara ova prva ilustracija, cak se i ja zezam sa tim foricama :) s tim sto mislim da si za ovu priliku ipak trebala da uradis vektorski ili je opet takva bila zamisao (?)...eto, ako bih birala, ja bih prvu :)

@lunatico - tebi odgovorih :)

@DraganB - djavol se vec pokazao popularnim, da :) hvala na komentaru

@Becha - sve sto si rekla stoji, nedavno sam postala svjesna lose realizacije nekih radova...

ove s fotkama definitivno izbacujem, sa drugima sam zapravo zadovoljna, kombinacija vektora

i crteza mi se iz nekog razloga svida. Prva ce biti vektorizirana, nisam jos stigla :) Hvala i

tebi na komentaru :)

Caos, mislim da si na tragu neceg jako zanimljivog.

Kao sto su ti vec rekli realizacija je losa, ali to moze da se iskoristi i preokrene u prednost, s obzirom da je punk trash dizajn ponovo, a izgledao i uvek u modi, bar kad su majice u pitanju. Meni je najupecatljivija Tradition is fun! Samo radi i bice to SUPER!

pozdrav