Jump to content
misax

Ketchup

Recommended Posts

Radim neke kesice za hotelske restorane (kečap, senf ...)

Evo jedne da prokomentarišete.

820438Kechap.jpg

HVALA :D

E moj strucnjaci! Sve moj do mojega :D

Da li ste vi kad radili pripremu za flexo stampu ili je vase samo da nacrtate idejno resenje!?

Osnovno pravilo je da na putu foto celije ne sme da bude nista osim nje same.

Morate da se posavetujete sa nekim ljudima koji rade flexo stampu, pa da vam objasne sta i kako.

Lako je nacrtati, treba to primeniti u stampi. Ipak se to stampa na duplexu (nesto i na konalenu), ne na papiru...

Pogledao sam samo ketcup.... i odmah sam reagovao :)

takve bih ja doveo u moju firmu pa da vide ceo proces od pripreme, izrade klisea i stampe...

off>>

E moj strucnjaci! Sve moj do mojega :D

Da li ste vi kad radili pripremu za flexo stampu ili je vase samo da nacrtate idejno resenje!?

Osnovno pravilo je da na putu foto celije ne sme da bude nista osim nje same.

Morate da se posavetujete sa nekim ljudima koji rade flexo stampu, pa da vam objasne sta i kako.

Lako je nacrtati, treba to primeniti u stampi. Ipak se to stampa na duplexu (nesto i na konalenu), ne na papiru...

Pogledao sam samo ketcup.... i odmah sam reagovao :)

takve bih ja doveo u moju firmu pa da vide ceo proces od pripreme, izrade klisea i stampe...

E odlicno sto ste se javili po ovom pitanju i bilo bi lepo da ako uhvatite vremena objasnite koliko mozete i stignete pripremu i separaciju boja za flekso stampu i to na ovom delu foruma.

Hvala :)

off>>

E odlicno sto ste se javili po ovom pitanju i bilo bi lepo da ako uhvatite vremena objasnite koliko mozete i stignete pripremu i separaciju boja za flekso stampu i to na ovom delu foruma.

Hvala :)

Radili smo pripremu DO 10 boja. U Tetrapaku radimo 6 boja, mada je u najavi osmobojka.... ali to zavisi od Svedjana, tj. upravnog odbora. Koga sta konretno interesuje, neka pita slobodno. Bolje pitati, nego raditi na svoju ruku, pa napraviti od gotovog - veresiju :)