Jump to content
misax

Ketchup

Recommended Posts

Pretpostavljam da je bevel tu samo kako bismo videli koji deo nije slepljen...

Lepo izgleda. Mada, ova žuta mi daje osećaj da je upitanju neki od onih mixova, kečap/majonez. Možda da si probao sa belom... ili zelenom...

Da, zelena bi umesto zute bolje legla. Ovako zaista covek moze da pomisli da je rec o nekom mixu. A ti si se bas navukao na ove zacine, a? :) ;)

jos jedan glas za promenu ove senf color asocijacije

A ispis tomato je mozda mogao da ide u nekom drugom fontu, obicnom ali drugacijem. A i pozicija tomato ispisa mi se ne svidja. Mozda je mogao ispod KETCHUP ispisa - do slova P.

pozz!

Zar ne bi trebalo "t... here" a ne "t... hire"? Zuto? Sto da ne! Nije neuobicajena kombinacija za ketchup-e... Simpaticno resenje.

edit: zakasnio sam, ignorisi ov za "here".

unajmiti suze? hehe...

elem, ovo za boju smo apsolvirali... mada ne znam, valja probati u svakom slucaju.

tomato iza "h" da ide,

a peteljka lici na "jedan" list, tako da preporucujem odredjivanje ivica paradajiza, onako, malko...

generalno, bas lepo...

Ovo u sredini je prostor u kome se nalazi kacap, jel tako. Ako jeste, onda samo da znas da taj prostor treba da bude blizi ivici u jednom delu zbog lakse konzumacije.

meni se dopada..stoji ovo shto su rekli skoro svi za boju senfa ..ali mene npr nije asociralo na senf :/

svidza mi se :]

Ovo u sredini je prostor u kome se nalazi kacap, jel tako. Ako jeste, onda samo da znas da taj prostor treba da bude blizi ivici u jednom delu zbog lakse konzumacije.

:blink:

Zasto ne bi logo proizvodjaca i gramaza bili okrenuti za -90? Isto kao "..hire"? :) Mislim da bi master orijentacija elemenata morala biti horizontalno po kracoj strani. Ovakva vrsta proizvoda nema strikno odredjen polozaj, kako treba da se prezentuje(servira, sta god) Ne verujem da ce uvek biti horizontalno (ovako kao sto si slozio) postavljana kesica u odnosu na oko posmatraca. Treba razmisliti o tome

Svidja mi se fazon na kechapu sa "tim zutim", samo da li da bude zuto ili ne, nemam pojma. Ali treba ujednaciti kesice kao sto su iznad vec pomenuli. Mislim da ce biti cool ako ubacis tu, hm, "tecnost" sa kecapa i na ova dva, samo naravno u adekvatnoj boji za sirce i maslinovo ulje.

Sto se ujednacavanja tice, mislim da bi ili Balsamico trebao biti horizontalan, ili druge dvije vrecice vertikalne.

Dizajn svake pojedinacno mi se svida, ali posto ide u seriji, slazem se sa prethodnim komentarima o povezivanju,

tako da mislim da bi bilo dobro da je logo uvijek na istom mjestu, a da se dizajn preostalog dijela vrecice mijenja

ovisno o proizvodu.

U vezi prve vrecice se slazem s lunaticom. Da li kut na drugoj dolje mora biti bijele boje?

:lol: koja bre sad Flasa

pa kako ne vidish flashu ?

:D

nemojte novicu ..njega nemosh lako zaje...

ako je on video flashu ona posoji !

chovek ti daje kompliment a ti tu tako :D

Svidjaju mi se svaka na svoj nacin, i tu se slazem da ih treba "povezati" na neki nacin.

A ova za Sirce, nesto mi to izgleda kao da se nece dobro videti kad se umanji, posto ne verujem da je ovo actual size kesice od 10 grama, zar ne?