Jump to content

Recommended Posts

Posted

ovo moze da izraste u flash gallery by DZ members .. ajde da se igramo :D

 

postavim ja ovo u top i svako doda nesto ... napravimo neki cvs i who knows ;)

Posted
Ovo je vec nesto novo, Zona je definitivno evoluirala u sledeci stadijum.

Pa naravno kada sam ja dosao! :D

Salim se... kuku lele za mesec dana sam spucao 228 postova, hahaha.

 

 

Ma daj bre ne zamlacujte se. Hahah.

 

Ko ima vremena da sedne sada da radi nesto namenski. Ja recimo samo ovako u naletu i pauzi, da malo odmorim glavu od posla, mogu da uradim nesto tipa ovo danas ili shooter game ili da usput pomognem nekome.

 

To jest sta se ja pitam koj djavo, radite sta hocete :D

 

Mada mislim da je verovatno najbolje da se razradjuju stvari kao na primer sto sam ja poceo ovde sa Najgori-m.

 

Pozdrav.

  • 2 weeks later...
Posted

e kralju stavrno profi scripta, ono jer si je napisao ili loma crackovo?

 

ono sto mi se bas svidja je jednostavnost koda, znaci samo da ga malo tuniram i zamenice moji improvizovanu scriptu na overheat-tuning-u.

 

pozz

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...
powered by