Jump to content

"Hartitektura"

Recommended Posts

Влади́мир Ильи́ч Улья́нов је назив једног од 12 бродова са по 12 милиона људи (са свим ДНК узорцима, а и хибернираним)

AA59.jpg

само ви шаљите, и ускачите. места нису нумерисана, а вожња иде без предвиђене маршруте - ко зна где ћемо завршити

• Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

AA60.jpg

Нешто што има везе са "јабукућом" али је углавном истраживање идеје која стоји иза ње - "изврнута & преврнута торта"

PP01_EasternS.jpg

(кликните на умањену слику изнад да бисте погледали њену варијанту у пар пута већој резолуцији 1600x1200pix, ~438KB)

Галеријски ваљак, код кога су сегменти стакленог зида накошени ка центру, тако да посматрач види само танке кругове

боцкнути психо стуб и систем потапајућих платформи тј. мостова за "надводни" саобраћај у два нивоа и водени у једном

AA62.jpg

толико што се теме тиче, надам се да вам је била довољно занимљива да је послужила као опуштање од правих послова

п'да, нико није обратио пажњу на датум последње поруке, ем се тотално заборавило на установљени 4:1 однос постова

AA63.jpg

Детаљи фасада, било третирање прозорских отвора, или симболичка орнаментика фасадне пластике (Ризурекшн, бејби)

ja pratim temu i dalje, i video sam post zadnji, ali i dalje nemam vremena, a shvatio sam da je jako glupo da pricam u prazno kako cu ja "Cim bude vremena napraviti rad/dobiti Nobleovu nagradu/teraformirati mars" stoga nisam hteo nista da kazem, jer ne bi bilo mnogo pametno :) a nisam ni hteo da kukam da stavljas nove radove, jer ja sam nisam dovoljno crtao za temu... no naravno, ako imas radova - stavljaj, tema je fenomenalna....

добро да вас још има момцови, и кад би се укључили још понеки из посматрачке мисије, ихаа. Нешто Пенџера ХП испод:

AA64.jpg

од печаткругова би се могла добити нека занимљива основа са дебелим зидовима, соресо је све бољи, а "нобеловац"...?

Да. :) Сунце је увек изнад и прави сенке, закошеност не задржава воду, ништа није додато ни одузето од зида у збиру.

AA65.jpg

PP02_LabyrintS.jpg

(кликните на умањену слику изнад да бисте погледали њену варијанту у пар пута већој резолуцији 1600x1200pix, ~425KB)

AA67.jpg

Једносмерна књижара за одвратно богате, добијеш пиће, високоуман разговор са "барменом", и преплатиш ретку књигу