Jump to content

"Hartitektura"

Recommended Posts

ммм, можда је најбоље за тебе да следиш своје инстикте, пијеш Швепс и идеш овим занимљивим ликовним путем, Лукас

није ваљда да ех-џедај Душан воли јубиларне поруке - е да сам знао и могао, почео бих ову тему од 97. Али, никад није

касно за укључења, нарочито са занимљивим радовима (да ли и код тебе на 1920 смањују све слике преко 800 ширине?)

Због оваквог развоја ситуације, отворио сам запечаћену коверту тајних џокера за случај узбуне... Пробни пројекат игре:

SC01_MegacityS.jpg

(кликните на умањену слику изнад да бисте погледали њену варијанту у пар пута већој резолуцији 1600x1200pix, ~511KB)

;)

• Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pail dojaja ti je video, zapravo dojaja ti je objekat. sta je to?

Ш nesto nalik tvom prvom postu, al u mom fazonu :) inace, ja ne volim da pijem sam, jel josh neko za sveps?

inace duki se josh nije penzionisao, i dalje je dzedaj

12.JPG

Биће ал' у догледно време, само док прегурамо прву годину на теми, после иде лакше - ти то настављаш "Ла Линеу"? ;)

Дарт није џедај... Душане, имаш видео ББКод за Јутјуб (до 4 линка по страни) па едитуј поруку ако желиш видео прозор

AA53.jpg

Добро је до сад момцови, мало рендера, модела, анимација... их. За сваког има понешто, за неког богами све комплет :)

Iskopah danas i ovo, pumpa koja je radjena pre skoro godinu dana,al je prodzekt na kraju propao,pa ni ona nije zavrsena,mada ima tu zanimljivih detalja kao sto je retro tocionica i sl detalji ... mozda nekome suvise sterilna,licno sam hteo da pobacam dosta djubreta okolo ,da deluje pomalo zapusteno,well some day ...

wippumpqe6.th.jpg

Кип диггинг, мај мен! Пумпаја је до ... краја? :P А у видеу само чекам да ми искочи неки караконџул, да покупим оружје

AA54.jpg

AA55.jpg

Блескаста јабучаста "кућица", скупља кишницу у базен, који се греје ватром испод и преко димњака у центру око којег

иду спиралне степенице (долазна спирална стаза иде по унутрашњости сфере) које воде на спратове и базен. Прозори

гледају на воду. Изостају отвори на горњој површини, ради светла и ваздуха, а и решење ослонца и уласка је на машти

evo koncepti za igru sto sam radio (Pyroblazer) :) Arhitekturichno je :D deo za (neshto?) u podzemnom kopu, gde vade nesto sto svetli i explodira :D dole curi linija toga (zuto, bljestavo :) )

Nije nista bitno, samo okruzenje da se uradi... zato je nedefinisano tacno sta je :)

voxelmine02dp4.jpg

Шаљи, а погледај скице Ериха Менделсона, или тхе архитеката, можда те усмере. Испробај и комплекснију апстракцију.

SC02_SacritectureS.jpg

(кликните на умањену слику изнад да бисте погледали њену варијанту у пар пута већој резолуцији 1600x1200pix,

~415KB)

SCH, nemam nishta vishe recji od onog shto vecj nije recheno. Inspirishucje...

Ovo je projekat vile (skolski rad :P ) jedino mi je to pri ruci, ostalo bih morao da slikam. Nije neshto, al hteo sam da se drzim vojvodjanske tradicije

post-20115-1206447110_thumb.jpg

Ш ovo sto saljem sve vreme su stvari koje sam crtao ranije, a sad sam ih samo uslikao.... ovih dana nemam bas vremena za crtanje (bar ne neko koje odstupa od tema na faxu), ali kad budem malo slobodniji uzecu da nacrtam par crteza onako bas za temu...

inace svidja mi se ovo nonsalantno caskanje uz postovanje radova.... nekako mi deluje kao prica uz kaficu :P

2.jpg

Вуче, није лоше - јел' то Пиранези? Поента теме и јесте, да се у ходу прича (а и немам ниједан ДЗ пост без илустрације)

AA57.jpg

Nije Piranesi vec ArchiCAD 11. Zavrshio sam smer za enterijere tako da su mi oni vishe bliski od chiste arhitektonske forme, ovo je ekspozitura neke banke. Dizajn je delo moje devojke i moje tehnichke podshke :lol: :blink:

banka18.jpg

banka14.jpg

banka25.jpg

SC03_UlyanovS.jpg

(кликните на умањену слику изнад да бисте погледали њену варијанту у пар пута већој резолуцији 1600x1200pix, ~492KB)