Jump to content

Ja (ne) volim na Dizajnzoni...

headcutter
 Share

Recommended Posts

ehhh, od one zone na kojoj se visilo i moglo sto sta da se nauci. Od onih ljudi koje sam upoznao ovde tokom godina... do ovoga ...

Nisam bio na zoni godinama i mislim da ce tako i ostati...jer admine bole kita...a pricalo se..da da evo sacemo da sredimo...ma bice...samo sto nije...bla bla

Ali jbga. razumem i njih... ali lepo je moglo da se sredi makar dati nekome da se postara o svemu...

Ovako...tuga beda jad.

• Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je iskreno zao sto se ovo desava, cistim koliko mogu u podforumima gde imam moderatorski pristup. Ne brisem samo temu vec i blokiram bota na neodredjeno vreme, ali dzaba.

Automatska registracija novih clanova bi se trebala ukinuti i sve ovo bi istog momenta prestalo.

U urednickoj sobi sam vec nekoliko puta pisao o problemu, administrator se ne oglasava ne znam sta da dalje.

Registracija novih članova bi trebalo da ima zaštitu od robota, da se čekira npr. Ja nisam robot ili da se popune polja. Ne znam kako idu te procedure, ali bi trebalo neko ko se razume da poradi na ovom problemu. Opet na kraju treba omogućiti novim članovima pristup na adekvatan način.

• 1 year later...

Поздрав!

Не видим опцију за измену порука кад их једном поставимо. Да ли сам нешто пропустио или та опција не постоји?  Увек се дешавају грешке приликом постовања а и некад буде неки апдејт..

Видим да нове поруке имају ту опцију али старе изгледа не. Рецимо промени се адреса линка у међувремену и једноставно требало би да постоји опција да се исправи то. Хвала!

• 2 weeks later...
On 9/24/2021 at 6:48 PM, caniky said:

Рецимо промени се адреса линка

Nema toga. Mislim da je jedino resenje da cimas nekog moderatora ili urednika, kako su sad vec podeljene "funkcije".

On 9/24/2021 at 6:48 PM, caniky said:

Поздрав!

Не видим опцију за измену порука кад их једном поставимо. Да ли сам нешто пропустио или та опција не постоји?  Увек се дешавају грешке приликом постовања а и некад буде неки апдејт..

Видим да нове поруке имају ту опцију али старе изгледа не. Рецимо промени се адреса линка у међувремену и једноставно требало би да постоји опција да се исправи то. Хвала!

Kada je, pre 15 godina, postojala ta opcija, pojedinci su izmenama i brisanjem pojedinih delova svojih poruka, obesmišljavali kreativne i respektabilne diskusije. 

Našao sam jednu temu gde su se potezali pištolji ali sve je nestalo.