Jump to content
headcutter

Ja (ne) volim na Dizajnzoni...

Recommended Posts

ehhh, od one zone na kojoj se visilo i moglo sto sta da se nauci. Od onih ljudi koje sam upoznao ovde tokom godina... do ovoga ...

Nisam bio na zoni godinama i mislim da ce tako i ostati...jer admine bole kita...a pricalo se..da da evo sacemo da sredimo...ma bice...samo sto nije...bla bla

Ali jbga. razumem i njih... ali lepo je moglo da se sredi makar dati nekome da se postara o svemu...

Ovako...tuga beda jad.

Ne treba ovo samo da se briše, već da se blokira onaj koji je to i postavio. Verovatno da postoji još neki vid zaštite i treba istražiti i videti i zaštiti ovaj divan portal.

Meni je iskreno zao sto se ovo desava, cistim koliko mogu u podforumima gde imam moderatorski pristup. Ne brisem samo temu vec i blokiram bota na neodredjeno vreme, ali dzaba.

Automatska registracija novih clanova bi se trebala ukinuti i sve ovo bi istog momenta prestalo.

U urednickoj sobi sam vec nekoliko puta pisao o problemu, administrator se ne oglasava ne znam sta da dalje.

Registracija novih članova bi trebalo da ima zaštitu od robota, da se čekira npr. Ja nisam robot ili da se popune polja. Ne znam kako idu te procedure, ali bi trebalo neko ko se razume da poradi na ovom problemu. Opet na kraju treba omogućiti novim članovima pristup na adekvatan način.