Jump to content
headcutter

Ja (ne) volim na Dizajnzoni...

Recommended Posts

sta ne volim na Dizajn Zoni?

psihijatrijske slucajeve koji izigravaju moderatore, izmedju ostalog.

O da... pogotovu slucajevi koji u stvari nemaju pojma o cemu pricaju a moderisu strucan forum.

Da ne otvaram novu temu. Par dana nisam mogao da udjem na zonu, prvo sam mislio: pala baza ^_^ nista strasno, to se desava manje vise svim sajtovima ponekad. Medjutim kad je potrajalo probao sam sa sajtom " are this ite down" , on mi je pokazao da ste nedostupni i za njih. Nocas odem na VFX Serbia i tamo reda radi pretisnem gumb Dizajn Zona, i eto proradilo.

Ne znam za razlog, nije ni bitno... mozda nekog ko se bavi tehnikalijama oko sajta ovo zainteresuje.

He, he.. koincidencija slucajnosti. Izmedju refresovanja taba sa DZ i odlaska na VFX serija proslo je par minuta. To mogu da shvatim, nije mi prvi put :lol: ali tab na kojem sam imao otvorenu Zonu i dalje nije reagovao, pa sam prevukao novootvoreni na njegovo mesto ( prvo sljeva ).

Tja, malo sam paranoisao, ne toliko zbog Zone neg' zbog iskustva sa kojekakim provajderima, na jednom forumu su mi banovali IP adresu..... njihov sys op ilikakogod, mi je objasnio stvar, ono sto sam ja shvatio izmedju svih tehnikalija je da je moj IP bio sumnjiv pa ga je avtomatski sistem zastite skartirao, da ne pricam o drugim sajtovima ukljucujuci i YT.

Ok. sve je dobro kad se dobro svrsi, hvala na odgovoru :)

Održava li neko ovaj forum, sluša li korisnike !?

Antiflood za PP je skandalozan. Stiglo mi je nekoliko poruka i sad treba 5 minuta da čekam da odgovorim na svaku. Kad vidim ovakve gluposti dođe mi da obrišem nalog.

Danas u 18:45 pokusam da posaljem PM, i dobijem poruku

Niste u mogućnosti da pošaljete ni jednu privatnu poruku do Dec 25 2016, 18:49

Huh?

Doso nam @johnyanderson u goste.... I tako, poceo da divlja ki da je ................

Sad, to sto gi niko ne skloni, je sasvim u redu i po protokolu, imaju ljdi druga posla gledaju da sve bude po redu & propisu, da neko ne talasa, ne do bog bolikiticki... ju ju. A spameri... ma aj' pali ko to jos gleda u ..... ma mislim to su trice & ku*cine za nase naucnike.... Ovi primitivci napolju nek rade s'a oce, mi sve znamo bolje.

Bitno je da se ne talasa.

Nego nesto me drugo zbunjiva. Lik je ocigledno turio veoma smisleno svoja $ranja. U 3D pita koji program da koristi za modelovanje, u hardveru tazi savet u vezi kompa i tako. Iako brblja na engleskom, ocigledno je da dobro zna sta radi.... Novi trend...