Jump to content

Ja (ne) volim na Dizajnzoni...

Recommended Posts

• Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim, stvarno. :D

@IronStar: limit je u megabajtima i računa se sve što si okačio i poslao (uploadovi, privatne poruke itd.). Povećao sam za 1 MB i kapirao da je dovoljno pošto je tekst u pitanju ali testiraću i povećaću još. Ranije nismo mogli zbog loše situacije sa hostingom, sad se već lakše diše sa Plusom tako da neće biti problem. Hvala na sugestiji!

Sad pogledah u attachments, ima 1MB vise. PP se nisu pomerile. Zar nema u user configuration limit privatnih poruka? Koliko se secam bilo je u 1.3. Nema nigde demo 2.3.6 da potrazim a mrzi me sad da trazim nuliranu i da rizikujem da me hosting gadja ciglom u glavu zbog igranja sa tim.

• 2 months later...

Meni to nije radilo jako, jako dugo :) Ne radi ni sada haha:

Desila se greška. Ako niste sigurni kako se koristi ova opcija, ili ne znate kako ste dobili ovu grešku, pokušajte da pretražite Pomoć.

Uključena je flood kontrola. Molimo vas da sačekate bar 20 sekundi pre nego što pokušate ponovo.

To je što se tiče drop down menija uz ime, ali ako uđem na profil pa na karticu Teme onda je ok.

Aha, e pa to je već problem.

@konstrict na čijem profilu ti se to dešava? Ja sam probao sa svim profilima na ovoj strani i radi.

Ova greška bi trebalo da izlazi samo kad uradiš više search-ova u roku od 20 sekundi.

Baš to, žestoko smara taj flood control - ne provodim mnogo vremena po forumu ali da malo ozbiljnije pregledam teme bilo bi jako frustrirajuće. Trunks, kad sam pročitao sad tvoj post, probao sam sa tvojim i radilo je, potom sam probao sa t@urusom pa nije radilo. Onda opet sa tvojim pa opet ne radi. Što nas verovatno vraća na ova flood problem. Ako treba brojati 20 ili više sekundi svaki put kada treba da se klikne na nešto, to je ipak daleko od ugodnog browsinga.

Ista stvar je jako dugo problem i sa searchom. Radi bolje ako se ode na advanced.

• 5 months later...

Ne svidja mi se forum, neurednost foruma, sve je nekako razbacano, ne znas sta je sta , gde ko stavlja.

Kao da sam usao u mehanicarsku radnju gde ima mnogo korisnih alata, ali ne znas gde se koji nalazi.

Lako se to da srediti, tako ste ce se uvesti par pravila, a ne ovako.

Takodje mi se ne svidja sto ne znam da li trenutno ima uopste 1 online korisnik, treba dole napraviti popis online korisnika svakih 15 minuta.

Bez uvrede..