Jump to content

[VIDJANJE] Ajde da se okupimo

veve
 Share

Recommended Posts

• Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam otisao medu poslednjima, a izgleda prvi stig'o kuci.

Bilo je super. Ajd vi sa brzim netovima kacite fotke, evo ja pokusavam polasata sa dial-upa i ne ide.

Pozz.

PS

Sledece okupljanje u SM, samo malo da otopli da prorade splavcici.

Svaka chast na shtimungu momci, bilo je odlichno, a i piletina by veve je ista takva. Znao sam da smo banda koju je rechima teshko opisati, pa evo zato idu slike...nema PS-a, samo Max... :D

comp100000ed0.th.jpg

comp200000zm5.th.jpg

comp300000wr6.th.jpg

comp400000ie2.th.jpg

comp500000hh2.th.jpg

comp600000ac4.th.jpg

comp700000wv3.th.jpg

PS. Goksi i Arrow, di su vam avatari bre?

PSS. Ajmo sledeci put mnogo masovnije...

^ili mu to dodje Cetinjska? :)

Elem, superkjul je bilo....ja banuo neocekivano al eto...super se upoznasmo, ispricasmo i tako...

:) i ja imam par slikica ali i nisu neke...ali cu ih okaciti cim mi vrati sestra fotKoaparat pa ih svucem na komp...

inace...mogli bi i cesce ovako...

a onu prvu okacenu sliku na kojoj sam ja....ne smem da komentarisem....sto mi rece kolega Bato sa zone...

Svako ima pravo da bude ruzan, al ja ga zloupotrebih :D

Pa ja mislim da je Safarikova jer su mi tako rekli u restoranu kada sam ih pitao... mozda nemaju pojma gde su ustvari :)

E pa nisi ti ispao toliko lose koliko ti je red(white) eye efekat defigurirao izraz lica :)

:) :) :) Ma nisi ruzan. Imas bas lepe crte lica.... samo malo nepravilno rasporedjene......

jel zenskim osobama bilo zabranjeno da prisustvuju ili samo nisu uhvacene na slikama?

zabranjeno...za njihovo dobro...ako ne verujesh pitaj konobare chega su se sve naslushali......

Veve oces ti da kacis neshto ili si dzaba vadio onaj teleskop? :P

jel zenskim osobama bilo zabranjeno da prisustvuju ili samo nisu uhvacene na slikama?

:D heh , pa znas ti svoj rod , stalno su isle do wc-a pa ih kamera nikako nije uhvatila :)

mada ljudi aj se lepo dogovorimo. Sledeci put posto smo to sto vec jesmo , ajde lepo pre nego sto okacimo slike lepo ih malo fotosopiramo i ubacimo neke cice pored nas da sledeci put primamimo vise ljudi :)... hahahaha